2726
عنوان

خانم دکتر مژده ذنوبی

7874 بازدید | 12 پست
سلام بچه ها... یه سوال داشتم کسی ازشما خانم دکتر ذنوبی رو می شناسه.. تخصص ای وی اف داره و تو مرکز ابن سینا هستن....ممنون میشم راهنمایی کنید...
سحر جون .. مرسی از جوابت . عزیزم شما مشکلت چیز خاصی بود؟ من قرار پیششون ای وی اف انجام بدم. هم لوله هام بستنن و هم شوهرم مشکل کمی تحرک داره...اما بهم گفت که تست اف اس اچم یکم بالاست... یعنی باید ٩/٥ باشه اما مال من ١٠/٥ هستش... یکم نگرانم... اما خیلی ازشون خوشم امد و به دلم نشستن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من مشکلی نداشتم واسه دوران بارداری رفتم
یکی از بستگانم بعد از 17 سال با ای وی اف پیشش باردار شد اونا وضعیتشون خیلی بدتر بود رحم اجاره کردن و ......
انشالله مامان بشی گلم
بنیتا و برسام عشق های من
من هم دکترم خانم ذنوبیه. تشخیصش در مورد من هم درست بوده که پولیپ داشتم و تو مرکز ابن سینا هیستروسکوپی انجام دادم..خدارو شکر ماه بعدش باردار شدم..الانم تحت نظر ایشون هستم
مامی دست سازه پرتال آموزشی جامع مخصوص مادارن در حوزه هنرهای دستی , هنرهای خانگی و هر نوع دست سازه مخصوص کودکان
دكتر خوبيه... دوست من بعد از ٧ سال پيش ايشون باردار شد مشكلش تقريبا مثل شما بود جزئياتش نميدونم

سلام عزيزم ممكنه بگيد زايمانشم پيش ايشون كرد يا نه؟

خداوندا مثل هميشه به حضورت كنارم نياز دارم، دوباره مرا در آغوش بكش و حمايتم كن كه جز تو كسي رو ندارم🥺
سلام عزيزم ممكنه بگيد زايمانشم پيش ايشون كرد يا نه؟

هنوز باردار هست ، فكر كنم ماه اخر باشه ولي زايمان نمي خواد پيش ايشون انجام بده ، يك دكتر خانوادگي داري و پيش ايشون ميره

مربي مهد كودك هستم ، مادر ليا كوچولو