2737
2739
سلام دوستای گلم

اینجا قراره باهم دیگه قرآن رو حفظ کنیم و هر هفته بیام گزارش حفظمون رو بدیم .

انشاءالله که مشوق هم باشیم تا بتونیم هر روز آیات بیشتری رو حفظ کنیم و عامل به قرآن باشیم .

هر هفته دوشنبه ها ساعت 10 منتظر گزارش حفظ دوستان هستیم .
شاگرد زرنگا هم تشویق میشن

هر کس از هرجایی که بخواد میتونه حفظ کنه

من خودم از اول قرآن شروع کردم چون به نظرم خیلی راحتتر هست

اگر اطلاعاتی هم برای حفظ قرآن میخواید میتونید به این لینکهای مراجعه کنید .

http://www.beytoote.com/religious/sundries/quran1-recitation.html

http://www.tebyan.net/newindex.aspx?pid=87378

عزیزم یه پیشنهاد برات دارم که خودم هم دارم به همون روش حفظ میکنم. برو سایت مرکز مجازی حفظ قرآن کریم و اونجا عضو بشو . هفته ای یک بار استاد حفظت خودش باهات تماس میگره و بهت برنامه حفظ میده و محفوظات قبلیت رو هم ازت تحویل میگیره. من تا الان 1 و نیم جزء با همین روش حفظ کردم. عالیه.
رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین... فاستجبنا له.... عاشقتونم همسر عزیزم و دختر نازم. وقلیل من عبادی الشکور... خدایا ما رو از این عده کم قرار بده. Lilypie Premature Baby tickers
مامان کوثر جونم ممنون عزیزم راستش نمیخوام فعلا کسی از خانواده ام بفهمه حتی همسفر
ان شاءالله که موفق باشی و حافظ کل بشی .... برا منم دعا کن خدا توفیقش رو بده تا بتونم حفظ کنم

منم همین قدر که شما حفظ کردی تقریبا حفظ هستم ولی یه کسی رو میخوام که باهم باشیم تا هم تشویق بشیم بخونیم و به هم دیگه هر روز گزارش بدیم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کسی از خانواده ات نمی فهمه چون استادت همیشه به موبایلت تماس میگیره مگر وقتی که گوشیتو جواب ندی که زنگ میزنه خونه
رب لاتذرنی فردا و انت خیرالوارثین... فاستجبنا له.... عاشقتونم همسر عزیزم و دختر نازم. وقلیل من عبادی الشکور... خدایا ما رو از این عده کم قرار بده. Lilypie Premature Baby tickers
2731
من خیلی مایلم که حفظ کنم ولی اینجوری که شما میخوای خیلی فشرده هست و من با دوتا بچه کوچیک نمیتونم از پسش بربیام
اللـــهم عجل لولـــیک الفـــرج و العــــــافیه و النـــــــصر
هانیه جونم ان شاءالله که شروع کنی و حفظ کنی البته میدونم روش من برا شما سخته بهتره از روش مامان کوثر که گفتن استفاده کنی .... متاسفانه من خودم نمیتونم از روش ایشون استفاده کنم

راستی خانومی اگه بخوای میتونی بیای اینجا و براخودت برنامه بذاری هر چقدر تونستی حفظ کنی برامون بگی تا ما هم تشویق بشیم .
فاطمه جون ممنون عزیزم اره اگر خداکمک کنه خیلی دوست دارم حفظ کنم البته من شنیدم ادم خودش بدون راهنما خوب نمیتونه حفظ کنه یعنی اونجوری بعداز چندوقت ادم فراموش میکنه حفظیاتش رو

به همین خاطر بهتره ادم زیرنظر کسی قرآن رو حفظ کنه

ایشالا که موفق میشی شماهم اگه میشه به لیست دوستام اضافتون کنم تا باهم درارتباط باشیم و ببینیم کی شروع کردیم وچقدر پیشرفت کردیم
اللـــهم عجل لولـــیک الفـــرج و العــــــافیه و النـــــــصر
2740
هانیه جونم منو یه دوستم دیگم که همین جا باهم دوست شدیم از سال پیش شروع کردیم داریم حفظ میکنیم هر هفته 2 صفحه حفظ میکنیم تقریبا هر روز میشه 2 آیه تا حالا حدودا 1.5 جز حفظ کردیم .

اگر شما بخوای با همین روش شروع کن خیلی راحته فقط رمز موفقیت در حفظ پشتکار و مرور زیاده .... مرور آیات حفظ شده خیلی خیلی زیاد مهمه تا فراموش نشه و اینکه سعی کنیم هر روز کل محفوظات رو مرور کنیم .
شما با دوتا بچه واقعا سخته بیشتر از 2 صفحه در هفته حفظ کنی ولی همین که علاقه داری و میخوای شروع کنی خیلی عالیه

من خیلی دوست دارم کسی باشه که بیشتر از 2 صفحه بتونیم باهم حفظ کنیم و هر هفته با 5 صفحه حفظ بتونیم 2 ساله ان شاءالله حفظ کل رو تموم کنیم .

کاش از دوستان اگه کسی وقتش مثل من آزاده باشه و اگه فعلا نی نی نداره بیاد پایه باشه تا باهم شروع کنیم .
دوستای گلم حفظ 1 صفحه در روز حدودا 1.5 الی 2 ساعت طول میکشه ....

البته برای کسایی که حافظه خوب دارن 1 ساعت طول میکشه .

برای کسایی که حافظه متوسطی دارن 1.5 ساعت طول میکشه .

برای کسایی که مثل من حافظه ضعیفی دارن 2 ساعت طول میکشه .

واقعا ارزشش رو داره هر روز 2 ، 3 ساعت وقت بذاریم و قرآن رو حفظ کنیم ان شاءالله بعد دو سال نتیجه اش رو ببینیم .

اگر کسی بتونه کمتر هم حفظ کنه اشکالی نداره بازم میتونه بیاد اینجا و باهم باشیم تا باعث تشویق همدیگه بشیم و کنار هم انگیزه پیدا کنیم و با اراده قوی جلو بریم .

2706