2737
2734
من الان تو اولین روز 36 هفتگیم. یکی دو روز بود که حرکات دخترم کم شده بود. رفتم بیمارستان و سونوی اسکور بیوفیزیکال و نوار قلبی...نوار قلبیش خوب بود. خدا رو شکر. ولی تو سونو مشخص شد که بند ناف دور گردن بچمه!!! بهم گفتن که برم سه روز دیگه برگردم. ولی میترسم تو این سه روز خدای نکرده کاهش ضربان قلب بشه...وای خدایا من دخترمو به خودت سپردم.

کسی هست که این تجربه رو داشته باشه؟از کجا بفهمم که قلبش خوب میزنه و بند ناف هنوز محکم نشده؟؟؟
Lilypie First Birthday tickers
خدایا خودت مواظب سوفیا باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دقیقا دختر منم همینطور بود .......نگران نباش ...منم به فاصله دو بار سونوی ....( اسمش یادم رفته ) انجام دادم ....منم خییییییلی ترسیده بودم ....ولی خدا رو شکر دخترم به سلامت بدنیا اومد
2728
سزارین کردم ، فیلم گرفتم ، الان هر وقت فیلمشو میبینم با خودم میگم خدااااااا خودش مواظب بچم بوده ......بند ناف دور گردن و دست و پا پیچیده بوده ،

البته این قضیه خیلی شایع هستش بعضی ها تا سه دور، دور گردن
2738
ببین دوستم من یه روز اینقدر نگران بودم ....هی میگفتم واااااااای این بچه چرا اصلا حرکت نمیکنه ، آخرش رفتم یه

سونوی معمولی انجام دادم ، گفت هیچ مشکلی نیست همه چیز طبیعیه ، چون میدونستم بند ناف دور گردنشه دیگه خیلی ترسیده بودم به حرکاتش هم خیلی حساس شده بودم ،

حالا یه شربتی ،آب قندی چیزی خوردی ؟ به سمت چپ بخوابی ببینی چطوره ؟ فقط استرس زیاد به خودت راه نده
منم اینطوری بودم ... اگر سونوی بیوفیزیکالت عددش در محدوده بی خطر هست تا 3 روز جای نگرانی نیست استراحت کن به سمت چپ قفقط بخواب ( اینطوری ضربانش میره بالا ) هندونه و ماالشعیر زیاد بخور