2733
2734
عنوان

خانم هایی که ماه 9 هستن بیاین تو......................

| مشاهده متن کامل بحث + 4836 بازدید | 56 پست
منم خوابم خیلی کم شده
بچه ها من نمی دونستم شما ان لاین هستین حیف شد
اما فردا می یام سر می زنم حتما
منم زایمان اول مجبور شدم اپیدورال کنم یعنی خودم نمی خواستم اما دکتر گفت حتما باید اپیدورال کنی چون من به روش القای درد زایمان کردم اما این دفعه اگه خدا بخواد نمی خوام از هیچ چیزی استفاده کنم میخوام کامل درد رو حس کنم و زایمان کنم نهایتا از گاز شاید استفاده کنم البته اگه بازم شرایط ویژه ای برام پیش نیاد و همه چی نرمال باشه چون اپیدورال هم زمان رو طولانی می کنه و در نهایت منجر پارگی و بخیه می شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام

من شنیده ام می گن جنین دقیقا سه هفته آخر بیشترین وزن رو می گیره که با مادر هم زیاد فشار نیاد .
بچه خواهر شوهر من هفته سی و سی و پنج بچه اش دو کیلو بود ولی وقتی زایمان کرد بچه اش سه کیلو به دنیا اومد.
یه کم تقویت و استراحت خوبه .
2731
مامان لوبیا میشه بگی پیش کی میخوای زایمان کنی؟سوتو رفتی؟معایته شدی؟دکتر من گفت باید هفته آخر اندازه لگن رو بگیره و دور سر بچه رو تا ببیته طبیعی میشه یا نه!
من فشار خیلی زیادی روی پوست شکمم و توی پهلوهام احساس می کنم. بعضی وقتها احساس میکنم شکمم داره میترکه.مویرگهای قرمز زیر پوستم پیداست و یه جاهاییش اینقدر نازک شده مثل اینه که پوستش رفته باشه و میسوزه. شما هم اینطوری هستین؟
2738
مامان لوبیا جون می یام تو تاپیک تیرماهی ها اما چیزی نمی نویسم به قول بچه ها خواننده خاموش هستم
جیگرت رو که دلت تنگ می شه عزیزم
راستش تو تاپیک تیرماهی ها چون از اول نبودم موضوع از دستم خارجه خیلی باید بشینم صفحات رو بخونم و ماشاالله اون جا هم صفحات زود پر می شه اینه که جای من معمولا توی تاپیک های دو سه صفحه ای هست نه تاپیک تیرماهی که از 300 هم رد کرده ههههههههههههههههه
مامانا منم عضو تاپیک مامانای تیر 89 هستم.فردا آخرین روز هفته 39 هستم و ساعت 6:30 دقیقه باید برای سزارین بیمارستان باشم.من کلا 5 کیلو اضافه کردم ولی دکتر میگه دخترم درشته و در نتیجه نچرخیده و سرش زیر دنده راستمه ولی پاهاش رفته تو لگن.یعنی از بالا و پایین داره فشار میده.
برام دعا کنید
2706