2733
2734
بچه ها به این لینک برین و پست طولانی من و از اون به بعد رو بخونین...باور کردنی نیست...
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=86437&PostID=5065756#5065756

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خاص بوده یا نبوده مطرح نیست.این کاربرا کین؟همشون تو سالهای 1388 و 1389 ایجار شدن که اختمالا واسه تست سایت بوده.البته در اون صورت هم معمولا نام کاربری رو میذارن "تست" یا هر چیزی غیر از "مامی فلان" و "مامی بهمان"..
و چرا با این اصرار دارن به تشکر ادامه میدن؟برای مقابله با پست های کاربرای واقعی که اعتراض میکنن؟
میخوان نشون بدن که چی؟این توهین به شعور نیست؟به جای توضیخ دادن اومده حاشا میکنه؟
خاص بوده یا نبوده مطرح نیست.این کاربرا کین؟همشون تو سالهای 1388 و 1389 ایجار شدن که اختمالا واسه تست سایت بوده.البته در اون صورت هم معمولا نام کاربری رو میذارن "تست" یا هر چیزی غیر از "مامی فلان" و "مامی بهمان"..
و چرا با این اصرار دارن به تشکر ادامه میدن؟برای مقابله با پست های کاربرای واقعی که اعتراض میکنن؟
میخوان نشون بدن که چی؟این توهین به شعور نیست؟به جای توضیخ دادن اومده حاشا میکنه؟
غزاله جان خیلی خودت رو ناراحت نکن این سایت اونقدر بی سروسامانه و بی نظم هست که نگو از همه مهمتر این کاربران جدید ( البته قصد توهین به هیچ کس رو ندارم )
اصلا مثل اینکه صاحب نداره البته صاحب داره فقط برای پول گرفتن و دریافت اسپانسرهای مختلف با توجه به تعداد کاربران
مثلا بخش کاربران طلائی رو ایجاد کرد و ازهمه پول گرفت و کلی وعده و وعید که اون بخش افتضاحه
ومسائل دیگه
پس خیلی خودت رو ناارحت مسائلی که اینجا میبینی یا اتفاقاتی که میافته نکن
هوای پاک حق مسلم هر ایرانی است.http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=696437&PostID=27337662#27337662
2740
دقیقا من هم میدونم که تنها هدف سایت درآمد داشتنه.حتی این گزارش تخلفی هم که گذاشتن واسه ما ها نیست.واسه اینه که یه وقت سایت فیلتر نشه ضرر بکنه.
این تاپیکو زدم تا دارو دسته معلوم الحال فکر نکنن سر ما زیر برفه و فقط خودشون حالیشونه.
غزاله هزار بار باهات موافقم
زندگیم الان بین دو بیت گیر کرده ، نمی دونم چکار کنم! یکی میگه : برخیز و مخور غم جهان گذران ...تا پا میشم میگه : بنشین و دمی به شادمانی گذران .... فعلا نیم خیز موندم تا تکلیفم تو بیت بعدی مشخص بشه
بحث سر گرفتن تقویم نیست.
این تاپیکو مدیریت ایجاد کرده که اونایی که گرفتن بیان تشکر کنن.چند نفر اومدن تشکر کردن.بقیه که انتظار داشتن دست اونا هم چیزی برسه (منجمله حود من که پیام واسم فرستاده بودن سررسید برام ارسال شده) اومدیم گفتیم پس مال ما چی شد؟

کم کم که تعداد عده ای که دریافت نکرده بودن اینجا بالا رفت مدیریت یا خودش یا کارمندش تصمیم گرفتن اینطور وانمود کنن که ارسال ها ادامه داره و خیلی بیشتر از 20-30 نفر هدیه رو دریافت کردن.اومدن اینجا با نام کاربری های جعلی شروع به تشکر از خودشون کردن تا مثلا اگر کسی اومد ببینه که نه،واقها هدیه ها ارسال شده و لااقل این وعده آقای مدیر درست از آب دراومده(چون خیلی ها که پول بابت طرع طلایی پرداحت کردن شاکی هستن و نمیتونن پولشونو پی بگیرن)...

من میدونم که تنها هدف سایت ایجاد درآمد از سایته ..اینو میشه از طرح اعضای طلایی یا نشریه نینی سایت که فقط تبلیغغاته فهمید.یا اینکه این سایت اونقدر بی در و پیکره که تو یه روز هزار تاپیک جدید تو قسمت های بی ربط تبادل نظر ایجاد میشه و کسی به فکر سرو سامان دادن نیست. حتی این گزارش تخلفی هم که گذاشتن واسه ما ها نیست.واسه اینه که یه وقت سایت فیلتر نشه ضرر بکنه.

ولی این رسمش نیست... که تو سایتی که یکی از دغدغه های خانم ها وجود کاربرای مرد با نام خانم هاست یه دفعه رو بشه که خود مدیریت از سالها پیش چندین نام کاربری با عناوین مامانانه! و خانمانه ! ایجاد کرده و متوسط هر کدوم 10-20 تا پست( تو کدوم تاپیک ها؟خدا میدونه) نوشته شده دارن و با این کاربریها اهداف متقلبانه خودشونو عملی میکنن.

اینهمه نوشتم که منظورمو برسونم وگرنه نه عاشق چشم و ابروی این سایتم نه چیز دیگه ای..چون من هم فقط استفاده ابزاری از این سایت میکنم...ولی استفاده ابزاری کردن از کاربر های سایت چیزیه که جناب مدیر باید جوابشو بده.
خیلی جالبه غزاله جان تا شما بحت کم بودن پست ها رو پیش کشیدید الباقی که اومدن نظر بدن همگی نوشتن که زیاد وقت ندارن بیان نی نی سایت یا نت خرابه ببنید

khale sara

1390/5/23 2:03 ق.ظ

سلام
مرسی من این سالنامه را دریافت کردم خیلی زیبا بود فقط چند وقت نتونستم بیام تو سایت
ممنونم

مامان محمدپارسا

1390/5/23 2:51 ق.ظ

سلام من و همسرم هر دو عضو سایت هستیم...
البته چون اینترنت منزلمون وصل نبود نمیتونستم زیاد سر بزنم.
اما راجع به تقویم باید بگم که برای من و همسرم ارسال شد و خیلی هم زیبا بود.
که همسرم یکیش رو هدیه داد به دوستش که تازه پدر شده بود...
گمان نمیکنم اینطور قضاوت کردن راجع به این سایت منصفانه باشه...
درسته که من خیلی نظر نمیدم اما همیشه از نظرات و مقاله ها استفاده بردم.
با تشکر از همه اعضا و دست اندرکاران سایت.

این مامان محمد پارسا که اولین بار پست می زاره ههههههههههههههههههه
2706