2737
2739
عنوان

متخصص پوست کودکان

40584 بازدید | 16 پست
سلام دوستان به تازگی هر موضوعی رو که جستجو می کنم هیچی برام نمی یاره و به این روش نمی تونم از تجربیات دوستان استفاده کنم. مجبور شدم تاپیک جدید بزنم. پسرم 2 ماه پیش به شدت مریض شد که اسهالش همین اواخر خوب شد هر چند که فوق تخصص گوارش هم بردمش ولی خوب نشد بالاخره آخرین دکتری که بردمش فهمید مشکلش چیه. حالا مشکلی که دارم از عوارض اسهالش سوختگی شدید پاشه سوختگی که چه عرض کنم از تاول هم گذشت وکم کم داره به گوشت می رسه هزار جور دکتر هم بردم و هزار جور دارو و پماد هم از ایرانی گرفته تا آمریکائی که گیر نمیاد رو زدم و در این مورد کاملاً تخصص پیدا کردم ولی هنوز خوب نشده . تصمیم گرفتم ببرمش دکتر پوست .خودم یه دکتر می شناسم ولی متخصص پوست کودکان نیست به نظرتون اشکال داره ببرم اونجا اگه اشگال داره متخصص پوست کودکان عالی می شناسین بهم معرفی کنین؟ امروز حتماً می خوام ببرمش-ممنون از راهنمائیون دوستای گلم
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام جیران جون آروین من هم وقتی 2 ماهش بود پوستش قرمز و به شدت دارای آلرژی بود بوردیمش پیش دکتر نبوی که فوق تخصص آسم و آلرژی کودکان و نوزادان بود و خوب شد .مطبش در خیابان دولت -تقاطع بلوار کاوه -ساختمان پزشکان جام جم هست
تلفنش اینه: 22773966- 22593328
2731
مرجان جون کارش از این حرفا گذشته
مامانا جون ممنون از جوابت
مامان آروین عزیزم خیلی لطف کردی عزیزم امروز حتماً می برمش البته مشکل پسر من مشکل آلرژی نیست مشکل پوستیه فکر می کنی در این مورد هم موثره بازم ممنون گلم بوس
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد
من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
با سلام
پسر من دو سال و نیمه است. 10 روز است که ناخن های پای راست و دست راستش از سمت ریشه زرد و دو لایه شده است . خیلی نگرانم . دکتر آزمایش کامل خون و ادرار و مدفوع داده که هنوز جوابش آماده نشده. کسی می داند چه بیماری ای است؟
مانی جان بیماری پسر شما قارچ ناخن هست به جای این آزمایشها به دکترت بگو آزمایش قارچ ناخن برای پسرت بنویسه دو یا سه روز به ناخن آب نمی زنی و بعد یه تکه از ناخن می گیرن و اون تست نشون می ده که آیا قارچ هست یا نیست
2738

عزیزم .پسر منم اینجوری شده بود به خاطر اسهالش ..هر پمادی رو که فکرشو بکنی زدم ..شاید بعضی اوقات تو طول روز دوتا پماد کامل تموم میشد ..اصلا تاثیری نداشت ..فقط باید باز بذاریش تا خشک بشه وگرنه هر چی که بچه پوشک باشه و تند تند پماد بزنی هم بی تاثیره .رطوبت باعث بدتر شدنش میشه ..شبا که خابه اصلا پوشکش نکن

من یه پسر شیطونم

ضمن عرض سلام و تبریک سال نو

عسل خانم خدمتتون عرض کنم دخترم دقیقا دقیقا مشکل بچه شما رو پیدا کرده خواهش میکنم کمک کنید.

هرکاری فکرش رو بکنید هر پمادی که فکرش رو بکنید زدیم مشکل حل نشده تروخدا اگه شما راهی پیدا کردید به ما هم بگید

من اصلا توی نینی سایت حضور ندارم

شماره خودم 09353384481

مرجان جون کارش از این حرفا گذشته مامانا جون ممنون از جوابت مامان آروین عزیزم خیلی لطف کردی عزیزم امر ...

خدمتتون عرض کنم دخترم دقیقا دقیقا مشکل بچه شما رو پیدا کرده خواهش میکنم کمک کنید.
هرکاری فکرش رو بکنید هر پمادی که فکرش رو بکنید زدیم مشکل حل نشده تروخدا اگه شما راهی پیدا کردید به ما هم بگید
من اصلا توی نینی سایت حضور ندارم
شمارم 09353384481

سلام مامانای نازنین

فوق تخصص پوست اطفال در ایران وجود داره

یک نفر فارغ‌التحصیل المان. متخصص.متعهد.داسوز.عالی و....

همین یه دونه است تو ایران تاجایی میدونم.

سرکارخانم دکتر سعیده فرج زاده. کرمان چهارراه سمیه. ساختمان پزشکان. 

در حال تربیت دانشجو در دانشگاه علوم پزشکی کرمان هستند برای نسل اینده و در ضمن بخش پوست کودک راه اندازی شده در بیمارستان افضلی پور.