2752
2734

من با طرازی ivf کردم ۳ تا جنین بلاست گرید آ بود گذاشت نگرفت ۳ تا دیگه برام فریز کرد

ما ۸ نفر بودیم هیچکدومون نگرفت... میدونم خیلی شانسی هست ولی نحوه گذاشتن جنین هم مهمه... شماهایی که ivf میکرو کردید و موفق شدین دکترتون کی بود؟ چن بار انجام دادید تا نتیجه گرفتین؟

دیگه با ای وی اف همه باردار میشن بار اول نشد بار دوم میشه 

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیا این گروه کلی با دکتر طرازی باردار شدن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/164194/بارداری-با-میکرواینجکشن-icsi-سال-94?postId=120119049

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2731
نه تازه ما فقط مشکلمون شوهرمه اسپرمش اونم نه خیلی بد باشه ضعیف...سه بار نشده

این عزیزم بیا اینجا کلی دوستان هستن 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/164194/بارداری-با-میکرواینجکشن-icsi-سال-94?postId=120119049

فقط 10 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
2740

سلام گلم ان شالله نتیجه میگیری به زودی زود

انرزی مثبت مهمه

وبسپار به خدا😘😘😘😘

منم منتظرم😄

ببخشی میتونم بپرسم مشکلت چی بود که ای وی اف کردی

گروه آبی💙💙💙💙💙💙  وزن اولیه68😅وزن هدف اول66😒وزن هدف آخر60 😍😍تاپیک بامداد خمار.💙💙💙💙💙💙💙تاریخ9*9*99😍😍من خبر بارداریمو به پدر ومادر عزیزم میدم و خوشحالشون میکنم😚😚😚😚و بسلامتی ودل خوش میریم مسافرت 4+1نفری😀شوهرم سند به اسمم میزنه😌😌😌😌  خدای مهربانم سپاسگزارم بابت نعمات بی کرانت السلام علیک یا اباعبدلله     امام حسین همیشه هوامو داشتی...از خدا بخواه به من و همسرم فرزندان صالح عطا کنه. خیلی منتظریم...هیشکی شاد وپشیمون نشه...  خدایا ما منتظرا  منتظر معجزه ات هستیم...دلمون بچه میخواد  امروز بی بی چکم مثبت شد...ولی مثبت کاذب بودالهی هیچ کسی شاد وپشمون نشه...     دختر نازم. پسرعزیزم  بی صبرانه منتظرتونم بیاید پیش من وبابای مهربونتون ...بزرگ شید باهم بریم ورزش،،،گردش...مسافرت...خدایا شکرت که به این زودی قراره اینجا تیکر بارداری بزنم.میدونم هرچی تو بخواهی همون میشه.بدی شکر😄ندی هم بازشکر😄.همیشه خدایی تو و مهربونیتو  ثابت کردی....  منتظرای نی نی رو باحکمت ومهربونیت بچه سالم ونیک بده 👼مجردارو همسر خوب بده😄👰چقدر زودمیگذره زندگی.... خدای مهربوووووووونم😍بابت همه چی ممنونم من روز به روز به هدف دارم نزدیک تر میشم
نه تازه ما فقط مشکلمون شوهرمه اسپرمش اونم نه خیلی بد باشه ضعیف...سه بار نشده

خب بالخره میشه چهارمبن بار میشه اصلا نشد دهمین بار میشه ولی بالخره میشه

وقتی فهمیدم باردارم خیلی خوش حال شدم مثل همه خانوما ، ولی این حس وقتی دو برابر شد که فهمیدم یه انسان از جنس خودم تو دلم دارم، مثل خودم لطیف، احساساتی، مثل همه دخترای این سرزمین مهربون، من خوش حالم که یه دختر تو دلم دارم، که وقتی به دنیا بیاد موهای طلایی رنگشو براش خرگوشی میبندم، وقتی اولین بار بهم بگه مامان همون جا میمیرم و زنده میشم وقتی اولین بار مقنعه سرش کنه و بره مدرسه من با ذوق نکاهش میکنم، وقتی یه دختر موفق تو جامعه باشه من به خودم افتخار میکنم، دلوین عزیزم، تو اومدی تو زندگیم که بشی همه چیزم، دختر داشتن حس متفاوتیه، و مامان یه دختر بودن متفاوت تر❤
دیگه با ای وی اف همه باردار میشن بار اول نشد بار دوم میشه 

متاسفانه بعضیا بارها انجام میدن و نمیشه 

انشاالله خدا نظر کنه به همه منتظرا 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
من دارم رحم یه خانم ۲۷ ساله رو اجاره میکنم گفتم شاید واسه سنم هست که نگرفته

وای نکن ابن کار و مگه خودت مشکل داری

متاسفانه بعضیا بارها انجام میدن و نمیشه  انشاالله خدا نظر کنه به همه منتظرا

☹☹☹ منو شوهدم که بدون مشکلیم تمام امیدم به همین ای وی افه دیگه

☹☹☹ منو شوهدم که بدون مشکلیم تمام امیدم به همین ای وی افه دیگه

انشاالله مثبت میشه 

من شوهرم مشکل داشت ولی مثبت شد 

ولی خب تو گروه میکرو خیلیا چند بار انجام دادن  منفی شده 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم