2737
2734
عنوان

خانم های مشهدی-د کتر سکینه انبیایی

8093 بازدید | 7 پست
سلام بر خانم های مشهدی میخواستم بدونم تو مشهد کسی پیش خانم دکتر سکینه انبیایی تو بلوار پیروزی واسه مشاوره برای بارداری و همچنین زایمان رفته؟ آیا راضی هستین؟ نظرتون راجع به خانم دکتر معصومه متقی چی هست؟ ممنون
تا سلامتی سارا کوچولو فقط 20 میلیون مونده ار همه شما عزیزان خواهش میکنم هر مقداری در توانتون هست دریغ نکنید سارا هم مثل عزیز خودمونه .فقط تا4خرداد فرصت داریم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=838840&postID=32998264
سلام دوستای خوبم من اومدم که شما رو به سفره ی حدیث کسا دعوت کنم . اگه دوست داری دست به دامن پنج تن بشی بیا بهم خبر بده تا اسمت رو توی لیست بذارم و فردا ظهر هر نفر یکی حدیث کسا رو می خونیم http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=836023&PageNumber=299
******آرامش من از این آیه است : .......... والله علی کل شی قدیر ******

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خانمی من برای بچه دومم خانم انبیایی رو انتخاب کردم عالی بود هم مهربون هم اینکه برای زایمانم اومد بالای سرم ونگذاشت پرستار و ماما به من دست بزنن وخودش تمام کارمو انجام داد تازه من کم خونی شدید داشتم که دوتا از دکترا گفتن باید چند واحد خون بهت بدن که الحمدلله اصلا نیاز به خون نشد وخیلی راحت زایمان کردم
بعضی ها خیلی فقیرند..تنها دارایی شان پول است...
2731

من سال ۹۵ باردار بودم و از ماه دوم پیش ایشون میرفتم ماه هفت عفونت شدید خون گرفتم که ایشون اصلا تشخیص نداد به اصرار خودم پامو نگاه انداخت و گفت سریع باید بری سونو و دکتر عفونی .اصلا در مورد عواقب بیماری به من اطلاعات نداد یه هفته بعد با تشخیص دکتر عفونی بیمارستان امام رضا بستری شدم و مجبور شدم پسرم هفت و نیم ماهه به دنیا بیاد قبل زایمان باهاشون تماس گرفتم اعلام کردن من که بهت گفتم عفونت داری و حتی حاضر نشدن زمان زایمان بیان بیمارستان امام رضا گفتن قرارداد ندارم .اوج وجدان کاری و تعهد اخلاقی .....

همه پرسنل اونجا از این رفتار پزشکم تعجب کردن

بعد از زایمان هم به دلیل عفونت زخم ها پیششون رفتم که با رفتار زشتی اعلام کردن اه اه عفونت داری پاشو برو پیش همون دکتری که زایمان کردی .خدا دکتر لیلی حفیظی رو حفظ کنه ایشون پزشک من بود من پرخطرترین زایمان سال رو داشتم واقعا فرشته نجات من و پسرم شد من ایشون اینقد حالم بد بود که به یاد نمیارم ولی همیشه خودم و خانوادم دعاشون میکنیم البته خانم انبیایی هم مستحق دعای ..... هستن که انشا.... براورده شه چون با جون من و پسرم و حال من و خانوادم تو اون شرایط بد چه ها که نکرد فقط به خاطر پول .

2740