2737
2739
عنوان

مردودی و تکرار پایه تو ابتدایی

2760 بازدید | 14 پست

سلام خانمها میخواستم ببینم کسی بچش تکرار پایه داشته تو ابتدایی؟  ااگر بچه رد بشه یکسال رو دوباره میفرستن سنجش سلامت  یا نه 

کاش بتونم روزی یک کار رو خالصانه فقط برای تو انجام بدم ای خالق مهربانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الانم هست فقط میخوام بدونم بدون تشریفات دوباره همون پایه رو میخونه یا اول میفرستن سنجش بعد اجازه میدن که بازم تو همون پایه بمونه

2738

مردودی به طور کامل حذف نشده ولی برای مردود کردن انقدر باید معلم سند و مدرک ارائه بده و پرونده مداخلات آموزشی تشکیل بده ک معمولا معلم ها صرف نظر میکنن مدیرها هم ک اصلا زیر بار نمی رن.  

پسر من پارسال اول رو خوند دوباره امسال گذاشتمش اول .البته با بدبختی فراوان چون قبول نمیکردن تکرار پایه بشه.عملا چیز زیادی یاد نگرفته بود پارسال به نظر خودم ظلم در حقش میکردم اگر میزاشتمش دوم.خودم خیلی پیگیری کردم آموزش و پرورش قبول نکرد مجبور شدم موقع امتحانات آخر سال نفرستمش مدرسه حتی تابستونم نفرستادمش امتحان بده تا مجبور شدن دوباره گذاشتنش اول.برا سنجش هم ازش تست نگرفتن دیگه همون تست پارسال رو قبول کردن

پسر من پارسال اول رو خوند دوباره امسال گذاشتمش اول .البته با بدبختی فراوان چون قبول نمیکردن تکرار پا ...

واقعا ؟ خب خیلی خوبه که تست نگرفتن  یعنی قانونش هست که بگیرن ولی مدرسه خودش قبول کرد که شما نرید تست؟

من دخترم سومه دوست دارم دوباره بخونه  سال دیگه  باید خودم به معلم بگم وگرنه خودشون میفرستن بالاتر هرچقدر هم ضعیف باشه

ممنون عزیزم انشاالله موفق باشه

پارسال کلاس دوم دخترم برگه امتحان ریاضی  رو خالی داد ولی دوباره فرستادنش بالاتر  امسال اگر معلم قبول کنه ردش کنه خوبه