2737
2734
با سلام و خسته نباشید من هفته 14 بارداری هستم با سن 37 سال جواب ازمایش غربالگری من بصورت زیر می باشد با وجود منفی بودن موارد دکترم پیشنهاد انجام cell free DNA رو دادن در ضمن فرزند دومه و فرزند اولم سالم و پسر ،میخواستم راهنمایی کنید که آیا نیازی به انجام این مورد هست یا خیر ؟ PAPP-A : 1270MLU/L FREE B-HCG :20.1 DOWN SYNDROME : SCREEN NEGATIVE , FINAL RISK 1:1200 TRISOMY 18/13 : SCREEN NAGATIVE , FINAL RISK 1:1840 NT:1.7 ممنون میشم زودتر جوابمو بدید ،خیلی نگرانم

آزمایشگاه_نیلو 

لطفا کمکم کنید . من در هفته ٩ و ٤ روز بارداری هستم . دو ماه خونریزی دارم و دکتر امروز یک هماتوم خیلی بزرگ و میوم ٧ سانتی تشخیص دادند. قلب جنین نرمال میتپد و ٢٥میلی متر است . در سونوگرافی جنین حرکت و واکنش داشت.  

وضعیت من خطرناک است؟ من را برای بررسی بیشتر به بیمارستان إرجاع دادند و من خیلی نگرانم .

تو نيم ديگر من نيستي تمام مني ....👨‍👩‍👧♥️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من برای بررسی ناهنجاری نوازدم که همه میگفتن ممکنه پیش بیاد رفتم سونوگرافی غرب تهران ، سونوگرافی سروش خیلی عالی بود 

شمارش اینه :  تلفن:۴۴۱۶۲۱۲۶-۴۴۱۶۲۱۲۵ ۰۹۰۱۳۴۰۱۷۸۱

اینستاش کلی اطلاعات مفید داره : https://www.instagram.com/sonography_soroush/

2728

سلام.من ازمایش مرحله دومم رو انجام دادم.همه ایتم ها خوب بود.فقط ریسک تریزومی ۲۱ از ۱:۱۲۲۸ به ۱:۳۹۴رسیده که خیلی نگرانم کرده.باقی موارد مشکلی نداشت.حتی ان تی ۱.۷ در سونوی اولم بود.به نظرتون باید امنیوسنتز بشم.دکترم گفت شاید نیاز باشه.اخه سابقه ای نداریم و سنم ۲۹.نگرانم که دیر بشه.۱۷ هفته هستم.خیلی نگرانم

👨‍👩‍👧
2738

سلام من هفته ١٩ بارداري ام ٣٢ سالمه ساكن امريكا.من غربالگري أولم مشكل نداشت و همه چيز نرمال بود

هفته ١٦ بارداري تو مطب دكتر أزمايش خون از من گرفتن.

الان هفته ١٨ بارداري هستم و هفته اينده(١٩ بارداري) وقت غربالگري دوم هست-سونو گرافي و ازمايش خون)

اما دكتر من ديروز بأمن تماس گرفتن كه تو است خون ريسك بالايي براي باز موندن سنون فقرات بچه وجود داره و هفته اينده همراه غربالگريم يه سونوگرافي تخصصي هم بايد بدم

ميخوام بدونم چقدر احتمال وجود داره كه خدا نكرده مشكلي باشه دارم ديونه ميشم

ممكنه كه اصلا چيزي نباشه؟ اگه چيزي نباشه پس چرا ازمايش خون من  اين رو نشون داده؟ايا بعد از اين سونوگرافي أمينو سنتز بايد بدم؟ چون دكتر گفت رييك بالآي وجود داره( يعني بده يا خوبه)؟

سلام من تو هفته 14 هستم و جواب ازمایش غربالگری اولم خوب بود اما دکترم گفت هفته 15 یه از غربالگری دومم باید بدی

Free bhcg

Ue3 

Inhibin a

ایا این تست و برای همه مینوسینن 

من همش نگرانم که نکنه جواب غربالگری اولم خوب نبوده

و دوباره مادر شدن زیباترین حس جهانم شد 

سلام ببخشید من آزمایش خون غربالگری دادم سن منو شوهرم ۲۷ هست نسبت فامیلی هم نداریم. اما ریسک سندروم تریزومی ۱:۱۷۶ بود.گفتن باید آزمایش خون دیگه ای هم بدی فعلا جواب اون نیومده.خیلی نگران هستیم همش فکرمیکنم مثبت میشه.کسی هست که این مشکل رو داشت؟چی شد جوابش؟

2706