2737
2734
سلام
من در هفته 15 بارداری هستم در اولین سونوگرافی تشخیص داده شد رحمم دوشاخ هست منتها دکترم گفت نگرانی نداره هرچه جنین بزرگتر میشه خطر هم کمتر میشه ؛منتها من خیلی نگرانم لطفا کمکم کنید آیا با این مشکلی که من دارم بچه ام سالم بدنیا میاد ؟ دچار زایمان زودرس میشم؟
برای شادی روح پدر عزیزم یه صلوات میفرستین ... ممنون
سلام
من در هفته 15 بارداری هستم در اولین سونوگرافی تشخیص داده شد رحمم دوشاخ هست منتها دکترم گفت نگرانی نداره هرچه جنین بزرگتر میشه خطر هم کمتر میشه ؛منتها من خیلی نگرانم لطفا کمکم کنید آیا با این مشکلی که من دارم بچه ام سالم بدنیا میاد ؟ دچار زایمان زودرس میشم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام
2728
اون سایتی که گذاشتین اصلا وارد نمیشه بهش
ازاینجا میشه رفت؟ اگه میشه از کدوم گزینه اش
http://www.fetalmedicine.hk/en/mainmenu.asp

یا اینکه میدونید دکتر فریور فرزانه که مطبش توانیره هم جز لیست هست یا نه؟
به سلامتی سرنوشت که نمیشه اونو از سر نوشت...
2740
سلام ....ببخشید آقای آزمایشگاه نیلو.....اگه میشه به این آزمایش منم یه نگا بکنید....

و اینکه ınhıbın * a چیست؟ در آزمایش من انگار بالاست....

previous DOwns :none
prev. Pre-eclampsia :no
Material age at EDD :27 years
Scan measurementBPD :20mm
Gestation at date of sample : 14 weeks 5days ( by bpd scan
MS-AFP level : 28.4 iu/ml ; 1.07 MoM
uE3 level : 2.4ng/ml ; 1.53 MoM
Total hCG level : 53086 miu/ml ; 1.47 MoM
Inhibin-A level : 448pg/ml ; 2.03 MoM

Screening results : Screen negative
Risk of Downs : 1 in 12,000 (at term)
Risk of Pre- eclampsia : 1 in 40

خیلی متشکرم........
نیکول عزیز،
جواب شما در منطقه ریسک پایین قرار دارد و جای نگرانی وجود ندارد....
در مورد مارکر Inhibin A هم که تقریبأ 2 برابر مدیان نرمال است هم جای نگرانی ندارد ولی دیده شده که می تواند ریسک پیامدهای نامطلوب بارداری (مثل مسمومیت حاملگی ، افزایش فشار خون، مثبت شدن پروتئین ادرار ، زایمان زودرس و ...) را در شما افزایش دهد. توصیه می شود یک مقدار مراقبتهای دوران بارداری را برای محکم کاری افزایش دهید مثل محدودیت مصرف نمک، خوردن میوه جات تازه ، خوردن آب فراوان ، حساسیت در مورد سوزش ادرار و واژن ، کنترل فشار خون و ...
نگران نباشید...
با سلام وتشکر فراوان....من در هفته 11 بارداری هستم و دکتر برای من ازمایشات غربالگیری رو داده اما سونو رو اصلا نداده مگه ازمایشات غربالگیری شامل ازمایش و سونو نیست؟
ایده عزیز،
معمولأ وقتی درخواست تست غربالگری می کنند هر دو را شامل می شود و این آزمایشگاه است که وقت برای سونوگرافی را تنظیم می کند. در صورت تمایل دقیقأ درخواست پزشک را بنویسید.
2706