2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با عرض سلام من 4 مهر عمل لاپاراسکوپی ای پی راست انجام دادم در 2 ماهگی که جنین 8 سانت رشد کرده بود . بعد از آن قرار شد یک عکس رنگی دو ماه بعد بندازم که انداختم. حالا میخواهم بدونم شرایطم به چه صورت هست و الان میتونم دوباره اقدام کنم یا نه تا بحال 3 تا پری شدم قبلا 28 روزه بود دوره های الان خیلی منظم نیست ولی خونریزم و تعداد روزها درسته. اینم جواب عکس رنگیم هست. ممنون میشم بهم کمک کنید. و اینکه الان باید داروی خاصی مصرف کنم یا نه سری قبل با اولین ماه اقدام حامله شدم البته در هفته 4 یه دکتر به دلیل لکه بینی بهم قرص دوفاستون داد که دکترم گفت نباید میداده تا قبل از اینکه سونو اول انجام بشه من در هفته 8 اولین سونو رو انجام دادم چون نه درد داشتم نه لکه بینی.

پس از تزریق ماده حاجب کانال سرویکال و رحم و هر دو لوله از ماده حاجب پر شده است.
کاویته رحم بزرگ و جادار و بدنه طویل و کشیده و رحم آتون و جسم رحم در قسمت وسط حفره لگن و متمایل به چپ قرار دارد.
در کاویته آندومتریال تصویری دال بر توده فضا گیر و یا دیفکت مشخص دیده نمی‌شود.
کانال سرویکال Spindle shaped و نسبتاً کوتاه و ناحیه ایسم سیلندریک و ماده حاجب به راحتی از این دو ناحیه عبور می‌نماید.
در کانال سرویکال تصاویری به شکل Amorphous mass همانند Cervical mucous نمایان است.
هر دو Fallopian tubes از ماده حاجب پر شده ناحیه ایسمیک لوله باریک و قسمت دیستال پیچیده است.
در کلیشه کنترل لوله راست باز و پرمالیته لوله چپ کمتر از طرف مقابل است.
در Postdrainage film ماده حاجب لوکالیزه در قسمت سانترال حفره لگن و اطراف Ovarian fossa نمایان است.

باتشکر از شما
خدایا میدونم تو فقط من رو نداری ولی من فقط تورو دارم پس تنهام نذار کمکم کن که یک لحظه بی تو نمونم... خدایا راضیم به رضای تو که اگر بخواهی سنگی رو به مویی بند میکنی و نخوای به کوه بند نمیکنی....
2731
سلام من تو هفته 14 هستم توآزمایشگاه پارس آزمایش غربالگری را انجام دادم که ظاهراً آلمان می فرستند که از همون جا تلفن زدند و گفتند که هیچ مشکلی ندارم بعد که جواب کتبی اومد دکترم به خاطر اینکه سنم بالای 35 است گفت که میتونی آمینوسنتز بدی نتیجه آزمایشم به این صورت بودخیلی ناراحت شدم و گفت احتمال برای بچه کمتر از 1درصد است ولی موقع آزمایش آمینوسنتز احتمال سقط بیش از 1درصد است خیلی از سقط بچه می ترسم از طرفی برای بچه نگران هستم نتیجه آزمایشم بصورت زیر است اگه میشه راهنماییم کنید
background risk of tris: 1:112
nt & biochemistry 1:8095
سلام ...این ازمایش هورمونی من هستش که روز نهم سیکل انجام شده ...آیا به نظر شما سطح FSH و LH ازمایش من پایینه ؟

تقریبا دوساله که برای بارداری اقدام کردم ...

fsh : 6.5 .............................ovulatory peak: 4-13.5
postovulatory:& pre: 0.6-9.5

lh: 5.2.............................ovulatory peak: 25-94
postovulatory:& pre:0.7-0.9

ممنون میشم جواب بدید
گلمرجان دکتر من وقتی آمنیوسنتز می کرد گفت الان احتمال سقط به 1:500 حتی 1:600 رسیده و فقط برای کسانیه که قبل از آمنیو تهدید به سقط هستن.مامایی هم که اونجا بود گفت تا به حال ندیده کسی به خاطر امنیو سقط کرده باشه.آخه اینا زنگ میزنن پیگیری می کنن وضعیت بچه رو.

به نظر من برو انجام بده بهتر از اینه که تا آخر بارداری استرس بکشی.یه دفعه ای خیالت راحت میشه.

ریسک من 1:50 بود و بچه خداروشکر سالمه.
2740

سیب 2810

1392/9/5 2:28 ب.ظ

سلام ممنون میشم جواب ازمایش من لطف کنید
من در هفته 12و 4 روز ازمایش خون و سونوکرافی ان تی انجام دادم
FHR.166bpm
crown-rump length- CRL
61.9 mm
nuchal translucency NT
2.08 mm
Ductus venosus PI
0.98
placenta
anterior low
amniotic fluid
normal
Nasal bone.present. Tricuspid dopplrer.Normal

اریا جیگر مامان و بابا 19 فروردین به دنیا امد
با عرض سلام و خسته نباشید مممنون که وقتتون را برای ما می‌گذارید من الان هفته 15بارداری هستم. در هفته 8 سونو دادم به این صورت بود: G.SAC منفردیدر ناحیه فوندال دیده میشود که دارای یک F.Pole است. یک قلو و ضربان قلب طبیعی است. جفت خلفی تحتانی_طول سرویکس 31 mm می‌باشد مایع امنیوتیک نرمال است. CRL=20. با توجه به این سونو دکتر به من گفت طول سرویکس کوتاه میباشد باید استراحت مطلق کنم یعنی هیچ کاری انجام ندهم من هم همه را رعایت کردم بعد برا 4هفته بعد برام سونو نوشت رفتم انجام دادم که جوابش این بود: حاملگی با جنین منفرد زنده ضربان قلب نرمال مشهود است. سن حاملگی بر اساس CRL 13هفته است. جفت خلفی_فوندال میزان امنیوتیک در حد نرمال است. ضایعه cystic به طول 61mm در کانال سرویکال مشهود است. طول کانال سرویکال 90mm است با احتساب طول کیست ذکر شده. رفتم دکتر البته متوجه نشده سرویکسم کم شد یا اضافه شد فقط گفت همه چیز خوب است تین کیستم مهم نیست خودش برطرف میشه گفت 3هفته دیگه همین استراحت رو بکن دوباره برو سرویکستو سونو کن من یه دکتر دیگه رفتم گفت مشکلی نداری و قرص ایزوپرین 20 داد گفت اصلا مهم نیست یه صبح بخور یه شب آمپول پروژسترون 50 داد گفت هفته ای یه بار بزن البته له نظر خودش من احتیاج به هیچ کدوم. از اینا و استراحت مطلق نداری فقط یکم مراعات کن ولی چون خودت خیلی نگرانی این قرص و سوزنو میدم. نظر شما چیه نمیدونم چیکار کنم حرف کدوم رو گوش کنم لطفا جواب بدین خیلی استرس دارم ممنون میشم.
دختر نازم 20 اردیبهشت دنیا اومد خدا یا شکرت که سالمه. ( نهال)
سلام نوشته بودید تست غربالگری در هفته 15بهتراست دکتر برای من کواد مارکر درهفته 17نوشته این دوتا یکی هستند ودر هفته 17 هم خوبه؟هزینه آن چقدراست؟ممنون.

رحمت خداوند ممکن است تاخیر داشته باشد ولی حتمی است=پس منتظر رحمتت هستم ای ارحم الراحمین/می گویند قسمت نیست،حکمت است!!!خدایا من معنی قسمت و حکمت را نمیدانم،ولی تو که معنی صبر و طاقت را می دانی!!!

سلام
من ۱۵ ساله کم کاری تیروئید دارم . خودم ۲۷ ساله هستم. قبل از بارداری تنظیم شده بود. در هفته ۱۰ آزمایش تی اس اچ ۲.۹ بود که دکتر گفت خوبه و طبق روال خودم یعنی هفته ای ۸ عدد قرص لووتیروکسی بخورم
هفته ۱۵ با غربالگری تیروئید هم دادم که عددش ۱.۸ بود
دیروز که مجدد آزماش دادم عددش ۵.۶ شده بود..الان ۱۸ هفته و ۳ روز هستم.یعنی در عرض ۳ هفته چرا افزایش داشته؟ممکنه برای بچه مشکلی به وجود اومده باشه؟ حالا باید چه کار کنم؟؟؟
دختر زیبای من بی تو "جهانم"، "الف" ندارد... خنده هایت برای من خود خود "بهشت" است...همیشه بخند...
ﺳﻼﻡ
ﻣﻦ 25 ﺳﺎﻟﻤﻪ ﻭ ﺑﺎ ﺷﻮﻫﺮﻡ ﻫﯿﭻ ﻧﺴﺒﺖ ﻓﺎﻣﯿﻠﯽ ﻧﺪﺍﺭﻡ .ﺩﮐﺘﺮﻡ ﺑﺮﺍﯼ ﻏﺮﺑﺎﻟﮕﺮﯼ ﻣﺮﺣﻠﻪ
ﺍﻭﻝ ﻓﻘﻂ ﺍﻥ ﺗﯽ ﻧﻮﺷﺖ ﮐﻪ ﻫﻤﻪ ﭼﯽ ﺧﻮﺏ ﺑﻮﺩ ﺑﺮﺍﯼ ﻣﺮﺣﻠﻪ ﺩﻭﻡ ﻫﻢ ﮐﻮﺍﺩ ﻣﺎﺭﮐﺮ
ﻧﻮﺷﺖ ﻫﻢ ﺳﻮﻧﻮ ﺁﻧﻮﻣﺎﻟﯽ ﮐﻪ ﺗﻮ ﺳﻮﻧﻮ ﻫﻤﻪ ﭼﯽ ﺧﻮﺏ ﺑﻮﺩ .ﺍﻻﻥ ﺑﺮﺍﯼ ﺁﺯ ﮐﻤﯽ
ﻧﮕﺮﺍﻧﻢ ﺑﻪ ﺧﺼﻮﺹ ﻗﺴﻤﺖ ﮐﺎﻣﻨﺖ ﺁﺧﺮﺵ ﻣﻤﻨﻮﻥ ﻣﯿﺸﻢ ﺗﻔﺴﯿﺮﺵ ﮐﻨﯿﺪ، ﺧﯿﯿﯿﯿﻠﯽ
ﻧﮕﺮﺍﻧﻢ .
Screening result:screen negative
Risk of Downs:lees than 1in 20000(at term)
Risk of NTD:1in16000
Risk of pre eclampsia: 1 in 25
Comment:Downs risk due to maternal age alone is 1
in1300
Comment:not in the high risk category for trisomy
18(risk<1in 100)
Comment:not in high risk category for SLOP( risk<1
in 100)
Comment: since a BPD was recorded, anencephaly
has been excluded and the risk of NTD given is for
spina bifida alone
دوتا عشقای زندگیم:همسرم و پسرم