2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با سلام
قبلا از شما در مورد اکوی قلب جنین و همینطور حجم کم مایع آمنیوتیک سوال کرده بودم که با محبت تمام پاسخم را دادید.
موضوعی که الان نگرانم کرده اینه که با وجود اینکه در روز حدود 15 لیوان آب و مایعات می خورم بازم احساس می کنم شکمم کوچکتر شده یا حداقل بزرگتر نشده. نمی دونم چه مدت باید به آب خوردنم تا این حد ادامه بدم و آیا اصلا فایده ای داره یا نه؟؟؟
سوال دیگه اینکه برای اکو از قلب جنین کار خاصی باید انجام بدم؟ مثلا قبلش چیز شیرین بخورم ـ آب بخورم ... یا نه!
ممنون از لطفتون
2731
سلام آقای دکتر

نتایج آزمایش کوادمارکر من یه شرح زیر است:

screening result : screen negative

(risk of downs : 1 in 9,500 (at term

risk of Pre-eclampsia : 1 in 25

Comment : Downs risk dua to maternal age alone is 1 in 870

(Comment : not in the high risk category for trisomy 18 (risk < 1 in 100

Comment : since a BPD was recorded, anencephaly has been excluded and the risk of NTD given is for spina bifida alone

inhibin A : 277.6

Unconjogated Estriol : 2.71

Beta HCG : 48900

AFP : 25.23

آقای دکتر از شما خواهش میکنم نظرتون رو راجع به این نتایج بفرمایید و من رو از اضطراب و نگرانی نجات بدید

بینهایت از شما ممنونم
سلام -لطفا اگرممکنه من رو در مورد آزمایشم راهنمایی کنید -ممنوم-در ازمایشGTTقند ناشتا 83-1 ساعته 176-2 ساعته 149- 3 ساعته 114 بود-این یعنی من دیابت دارم و باید انسولین بزنم؟ممنونم که راهنماییم می کنید
2738
اقای دکتر سلام و خسته نباشید.
بالاخره منم رفتم سونوی غربالگری و دکتر گفت همه چی نرماله با این حال سوالی داشتم از خدمتتون:
nb=3.8
nt=1.3
crl=80mm
وزن=90gr
hc=89mm
bpd=24mm
fl=12mm
ac=86mm
طول سرویکس رو هم 38 گفت. من امروز که رفتم سونو 13 هفته و 3 روزم بود اما تو سونو زده 14 هفته و 2 روز. به نظرتون نرماله؟؟؟
دور سر و دور شکم و دور استخوان ران پا کدام یک از اینا هست؟؟؟

ممنونم از پاسختون

سلام آقای دکتر .
دکترم برای من آزمایش تست سلامت جنین نوشته که 28 آبان باید انجام بدم .میخواستم بپرسم این تست فقط آزمایش خون و سونوگرافی هست یا اینکه از کیسه آب هم نمونه میگیرن؟
با سلام و عرض خسته نباشید

خواستم نتیحه غربالگری 3 ماهه اولم را برام تفسیر کنین

ممنونم

papp-a 3.43 .70 mom
free-beta hcg 34.49 .90 mom
n.t 1.8 .92 mom
fetal nasal bone present

risk of downs less than 1 in 20000

ریسک باقی گروموزومی ها رو محاسبه نکرده اند !!! چزا به نظرتون ؟

یه سوال هم در مورد تیروئیدم داشتم :

t4 11.82 4.5-14
t3 2.37 0.8-2.2
t.s.h 0.33 0.3-5
thyroxin uptake 1.27 0.8-1.30
free t4 - index 9.31 4.2-13

ستون اول سمت راست refrence range هست

تیروئیدم کم کار یا پر کار نیست ؟
تحویل نمیگیرم سالی که بی تو باشد ...جایت حسابی خالیست ...
2706