موضوع بحث
سلام تاره جان
منم آمینو انجام دادم وجوابش خداروشکرخوب بود ولی مقدارآلفا پایین بود ولی دکترم گفت مقدار پایینش خوبه ومشکلی نیست
نینیم دنیا اومد وخداروشکر سالمه
خداجونم مواظب هدیه ای که بهم دادی باش
سلام میشه جواب این آزمایش را برام مختصر بگید ممنون میشم
1- ESR 1 hr 21mm
2- Appearance clear W.B.C 15-25
3- Specific Gravity 1024 Epithelial Cells few
من نزدیکم و دعای دعا کننده را اجابت میکنم
سلام خسته نباشید من غربالگری 3ماهه اول رو دادم ودکترم گفته خوبه جوابش اما بازم برام آزمایش خون نوشتن که فکر میکنم کواد مارکر باشه خطشون دقیق نیست لطفا میگید توجه شرایطی این آز رو میدن؟؟؟
خدایا شکرت برای همه چیز
نی نی ما به دنیا اومد وداره میره تو 6 ماه هنوز سوال هفته 8 بارداریم بی جوابه
*دامن کشان با ناز زین جا می رود...*
با سلام.من آزمایش غربالگری سه ماهه دوم را هفته 18 ام و 3 روز انجام دادم. با توجه به اینکه سنم 37 خیلی نگرانم . لطفا منو راهنمایی کنید . نتایج آزمایشم:
lnhibinA.....336 pg/ml
BetaHCG.....36796 mlU/ml
UE3....3.54 ng/ml
AFP....21.8 lU/ml
Risk of Downs...1 in 55(at term)
Risk of NTD..1 in 17000
Risk of Pre-eclampsia...1 in 35

در ضمن Comment:Downs risk due to maternal age alone is 1 in 210
و
Since a BPD was recorded, anencephaly has been excluded and the risk of NTD given is for spina bifida alone.
ریسیک 1 در 55 سندرم داون را رنگ قرمز نشون دادن و این منو نگران کرده . اگه در منطقه پر خطرم با آزمایش آمینوسنتز 100 در صد مشخص میشه که مشکلی هست یا نه؟ برای آمینو سنتز دیر نشده؟
لطفا منو راهنمایی کنید.متشکرم.

سلام تاره جون انشاا... که چیزی نیست . میخواستم بدونم هزینه آز آمنیو سنتز چقدر شد؟
جفت لترال راست در سگمان فوقانی میانی با گرید 0 یعنی چی؟!
خوبه یا بد؟
سلام
من تو هفته 16 بارداری هستم.
امروز آزمایش سلامت جنین دادم
ولی ناشتا رفتم
این اشکال داره؟
بخشش و عفو داشته باش..... مثل خورشید
سلام دوستان. در 15 هفته 6 روز سونو و از غربالگری دادم.
وزن جنین 171 گرم بود. به نظرتون طبیعیه؟ وزن نی نی شما تو این سن بارداری چقدر بود؟
من به دستان خدا خیره شدم، معجزه کرد.
نی نی فسقلی جون شما که سونو دادی وزن نی نیت چقدر بود عزیزم؟
ناشتا بودن ایرادی تو جواب ایجاد نمیکنه .من هم ناشتا رفتم.
؟
سلام
لطفا این سونوگرافی رو برای من توضیح بدید و از نگرانی منو خارج کنید. قسمت "سر مختصر بزرگ فامیلیال" برام سواله و اینکه چرا تاریخ پایان بارداری قابل تشخیص نیست؟ و چرا باید بین اندام و سر تفاوت هفتگی وجود داشته باشد؟
بارداری دومه و دختر اولم شکر خدا صحیح و سالم به دنیا اومد (وزنش 4 کیلو)
تاریخ آخرین قاعدگی: 15 فروردین

"متن سونوگرافی:
BPD: 75
HC: 289
AC: 245
FL: 54
جنین با اندازه گیری AC , fl حدود 28-29 هفته از lmp می باشد، که مطابق LMP رشد جنین نرمال است. اما با اندازه گیری HC,BPD جنین 30-31 هفته از LMP است که در این رابطه توجیه خاص سونوگرافیک قابل رویت نبوده و نمای بطن ها و پارانشیم مغزی نرمال می باشد، لذا وجود سر مختصر بزرگ در زمینه فامیلیال مطرح است. کنترل 1 ماهه سونوگرافی توصیه می گردد.
FHR: منظم و 131
حجم AF اطراف جنین نرمال بوده و AFI حدود 15-16 سانت
اعضا و احشا قابل رویت جنین در شرایط فعلی نرمال می باشد.
جفت قدامی با گرید 1-2 مشاهده شد.
تعیین زمان دقیق EDD با توجه به بایومتری انجام شده در شرایط کنونی امکان پذیر نیست تکیه بر سونوگرافی اولیه توصیه می گردد."
با تشکر
http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=28680 کلوپ کندو http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=28680 کلوپ کندو
سلام عطیه جون
معمولاپایان بارداری رو ازروی سونوهای اولیه میگن نه سونوهای آخر چون سونوهای اولیه ازنظر اندازه گیری جنین دقیق تر هستن
سلام
ممنونم، از تفاوت اندازه سر و اندام ها اطلاعی ندارید؟
http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=28680 کلوپ کندو http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=28680 کلوپ کندو
با سلام به آزمایشگاه محترم:
آیا در مشهد متخصص سونوگرافی که غربالگریهای 3 ماهه اول را انجام دهد داریم؟ لطفا راهنمایی فرمایید
با تشکر
34 هفته و 2 روز، خدایا چه زود گذشت بقیشم به خیر بگذرون
با سلام به آزمایشگاه محترم:
در کدوم قسمت سایت http://www.fetalmedicine.com میتونیم نام دکتر سونوگرافمونو پیدا کنیم؟
34 هفته و 2 روز، خدایا چه زود گذشت بقیشم به خیر بگذرون
namis جان اصلا نگران نباش جنین خواهرتون سالمه ان شاءالله
این یعنی از هر 286 نفری که در سن خواهر شما هستن یکیشون نینیش سندرم داره یعنی احتمالش برای خواهر شما0.003 و جنین خواهر شما 99.997 درصد سالمه ومشکلی نداره
سلام دوستان
من سونوی ان تی رو انجام دادم و نرم آلِ بود ولی در آزمایش عربالگری تنبلی کردم و سه ماهه أولم تموم شد واقعا نمی دونستم باید حتما قبل از ماه جهارم باشه مرحله دوم غربالگری رو هفته چن دم برم که دقیق تر باشه ممنون از راهنمایی تون
سلام lmpمن19شهریور بود سونوگرافی من18 ابان رحم با سایز بزرگتر از حد نرمال و اکوی میومتر طبیعی حاوی ساک واحد حاملگی شکل نرمال با موقعیتeccentric همچنین حاوی جنین زنده با ضربان قلب طبیعی مایع امنیون نرمال بوده و نسج جفتی در حال حاضر circular میباشد سن حاملگی بر اساس crl=33mm وبا تخمین3روز معادل 10هفته میباشد ...سونوگرافی جهت غربالگری سندروم داونnb-ntدر سنین 11-14 هفته توصیه میگردد

ایا این توصیه طبیعی است یا سونو نشان از اشکالی است....البته سونوگراف همون موقع بهم گفت جنین یکم بزرگتر از اندازه اش هست توضیح لطفا
جواهربازار
سلام به همگی کسی هست بتونه منو در مورد وضعیت جنین راهنمایی کنه دکترا گفتن نی نی من تو رحمم پایین قرار گرفته ایا این خطری نداره؟
ارسال پاسخ و نظر شما