2726
عنوان

قرص دمیترون جلوگیری از تهوع

124720 بازدید | 38 پست
سلام من 10 هفته باردارم خیلی حالت تهوع شدید دارم جوری که هیچی تو معدم نمیمونه حتی آب. رفتم دکتر بهم این قرص داد (دمیترون) بد نیست اما کامل حالت تهوعم از بین نبرده . کسی تاحالا از این قرصا مصرف کرده؟
یه مادر با دوبچه ساکن امریکا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم خیلی حالم بد میشد، قرصها هم افاقه نمیکرد، راهی جز تحمل نداره، شاید زنجبیل بتونه کمکت کنه...
من حتی میخاسم طرف بشورم بوی ظرفا اذیتم میکرد! ماسک میزدم یه تیکه زنجبیل مینداختم توش، بوی اون که میخورد بهم بهتر میشدم، خوردنش هم به رفع تهوع کمک میکنه
Lilypie First Birthday tickers

ریحانه، 23 مهر 92، شب عید قربان، بزرگترین عیدی خدا به من و باباش شد...
من شب قبل خواب 1دونه میخوردم تا فرداش حالم خوب باشه مثل اب روی اتیش بود معجزه میکنه

بعد چند مدت نصفش کردم همینطور تا اخرای ی تهوعم یک چهارمش میخوردم

عوارضی هم نداشت
مامان نگار
اهان مهرگان جون راست میگه شدید برای من یبوست داشت اگه یه روز نمیخوردم یبوستم یرطرف میشد مخصوصا روزهایی که مامانم پیشم بود نمیزاشت بخورم میگفت تحمل کن این قرصا هزار جود عوارض داره

بعدم هرچی به دکتر میگفتم بیوست دارم به خاطر قرصه میگفت نه خانم شما اولین کسی هستی که میگید با دمیترون یبوست میگیرید

بعد نخوردنش یبوستمم برطرف شد

اوووووووووووووووووووف چقد سخنرانی کردم
مامان نگار
راستی برای منم یبوست شدید رو به همراه داشت اولش دکترم به من یک شربت داد تا چهار ماهگی بعد از اون گفت دیگه شربت رو نخور ولی خودم سعی می کردم بیشتر غذاهایی رو بخورم که شکمم کار کنه مثل شیر ، آش ، کدو ، یا قرقروت و لواشک
2706