2733
2739
هنوز سال مادرم نشده حالا خواهرم سرطان سینه گرفته ،،بدبیاری پشت سرهم ،، مادرم ده سال زمین گیر بود یهو تو سن ٤٦ سالگی سکته مغزی کرد و زمینگیر شد تا سال پیش که فوت کرد ،، حالا تنها خواهرم اینطوری شده ، هفته پیش شیمی درمانی هاش شروع شده و ........ اینا به کنار میتر سم بعد از کلی درمان یوقت خدای نکرده چند سال دیگه عود کنه ،، منم تو این غربت لعنتی دستم به هیچ جا بند نیست جز تلفن!!البته میخوام برم یه مدت پیشش اما کل دوره اش رو نمیتونم خیلی دلم گرفته خیلی ..... همش فکرای بد میاد تو سرم ،،خدایا حکمتت رو شکر من که سر درنمیارم هرچی ظالمه سالمه هرچی مظلومه گرفتار درد و بدبختی ،،،، خستم
زیاد رو ادم ها حساب باز نکن....یه روز با امضای خودت حسابت رو خالی میکنن...!
melika jun
من و دوستان دیگر هم خواهرتیم و برای خواهرت هم دعا میکنیم.الهم اشف کل مریض.آمین
خدایا کمکم کن تا درهایی که به سویم میگشایی ندانسته نبندم و درهایی که به رویم میبندی به اصرار نگشایم. . .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
عزیزم حالت رو کاملا درک میکنم و میدونم که همراهی بیمار چقدر سخت است . میدانم که پابه پاش درد میکشی امیدوار میشی خسته میشی و باز جون میگیری و... من به عنوان یک بیمار از همین قسمت زندگی و بیماریم میترسم . میترسم که دنیا و باورهای عزیزانم را به هم بریزم . میترسم بیماری من بیمارشون کنه میترسم این گرفتاری من اونها رو از درک لذت هستی محروم کنه . از اینها میترسم و زجر میکشم . من از طرف خواهر نازنینت ازت میخوام فقط فقط فقط مثبت فکر کنی تا او هم به واسطه ارتباط قلبی و روحی که بهعنوان خواهر باشما داره به آرامش و برسه و شرایط براش قابل تحمل بشه .
خدایا ... خودت رو از من نگیر ...
عزیزم با تمام وجود درکت میکنم
زندگی من غم انگیز تر از زندگی شماست
من پدرم سرطان گرفت فوت کرد بعد از اون خواهرم مبتلا شد و ٣ سال باهاش جنگید ولی آخر رفت بدترین روزهارو گذروندیم واقعا کسی نمیتونه درک کنه الان ٢ سال از فوت خواهرم میگذره اون یکی خواهرم این مریضی کسافتو گرفته اونم با ٢ تا بچه کوچیک
نمیدونم باید چی بگم حالم از این زندگی بهم میخوره
یکسره بغض تو گلومه و دلم میخواد گریه کنم
خواهرمو میبینم دلم میخواد بمیرم
خودمم که هفته دیگه زایمانمه اونم تو این شرایط..........
واقعا هممون کم اوردیم
Lilypie Pregnancy tickers