2733
2734

سلام دوستان.

من تازه جواب آزمایش بارداریم را گرفتم و باید یک دکتر خوب انتخاب کنم. ترجیح میدم نوبت دهیش خوب باشه و یک جورایی موقع مراجعه خلوت باشه و همین طور نزدیک محل زندگیم باشه و از همه مهمتر دکتر خوبی باشه و اخلاق داشته باشه.

من بخاطر بارداری قبلیم جزو بارداری پر خطر محسوب میشم و ترجیح میدم زیاد دکتر عوض نکنم. دکتر قبلی خودم هست اما بخاطر اخلاق و شلوغی همیشگی مطبش ترجیح میدم اگر مجبور شدم برم سراغش.

میدونم دکتر ذوالقدر تو ناباروری تواناست اما تو بارداری پرخطر چی؟ ممنون اگر کسی اطلاعات داره بده.

کسی جواب سئوال من را نمیدونه؟

ببخشید شما چیکار کردید پیش دکتر ذوالقدری رفتید بالاخره ؟ میشه خواهش کنم نتیجه شو به منم بگید راضی بودید آیا ممنون میشم من تازه از ایشون وقت گرفتم واسه ناباروری و آی وی اف

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید شما چیکار کردید پیش دکتر ذوالقدری رفتید بالاخره ؟ میشه خواهش کنم نتیجه شو به منم بگید راضی بو ...

ببخشید خیلی وقته تو سایت نیومدم. سه ماه اول رفتم مطبشون. خیلی ها برای ناباروری میان و فکر میکنم راضی هستند حتی از شهرستان.اما من چون بارداریم پرخطر بود مجبور شدم دکترم رو عوضکنم و میدونم بعد از عید بخاطر کرونا مطب را تعطیل کردند.

2728