2733
2734
عنوان

امروز برای خودم کلی غصه خوردم

404 بازدید | 10 پست
امروز دور از جون شما مثل خر کار کردم تا الانر بایک بچه چهار ماهه دیگه از خستگی خوابم نمیبره الان امدن تو تخت خونه رو نگاه میکنم مثل روز اوله حالم داره به هم میخوره منی که اصلا جنبه خونه بودن و کزت بودنو ندارم چهار ماهه کارم همینه برای خودم بسیار متاسف شدن
عزیزم
از این ب بعد همینه...
دختر من 30 ماهه ست
امروز زبون روزه 5 ساعت مداوم راه رفتم و تمیز کردم الان بیای خونه رو ببینی فکر میکنی جبهه های جنگه...
هر که را درد است او ، بُرده است بو...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه من شوهرم از بچه کارش بیشتره یه روزه میره دهن من سرویسه امروز دخترم هم حسابی بد اروم بود همه چی بهم ریخته بود واقعا دلم برا خانما میسوزه حالا میفهمم مامانم چقدر زحنت کشیده بنده خدا
آی گفتی. منم این هفته کارگرم نیومد ظرفشویی ام هم خراب شده بود یعنی پدرم در اومد
بچه تو شکمم بیچاره همش ملق می زد.
افطار هم خواهر شوهرم مهمون داشت بعد افطار رفتم اونجا نا نداشتم از جام بلنند شم
تا حرف میزنی مادرشوهرم میگه پس ما چی بگیم اون زمان با هفت تا بچه ال می کردیم و بل می کردیم
مامانا چجوری میتونم واسه خودم تاپیک بزنم؟؟؟؟؟؟
کسی هرگز نمی داند چه سازی می زند فردا ،چه می دانی تو از امروز،چه می دانم من از فردا ،همین یک لحظه را دریاب،که فردا قصه اش فرداست
2740
میشه یکی جواب منو بده؟؟؟
ببخشید سپیده جان
کسی هرگز نمی داند چه سازی می زند فردا ،چه می دانی تو از امروز،چه می دانم من از فردا ،همین یک لحظه را دریاب،که فردا قصه اش فرداست