موضوع بحث

لباس مجلسی خیلی خیلی شیک میخوام بیایید کمک

1391/02/18 22:01 37
موضوع بحث: لباس مجلسی خیلی خیلی شیک میخوام بیایید کمک
سلام دوستان گلم من دنبال لباس مجلسی خیلی شیکم میشه خانومای عزیز هر جا تو تهران که لباسای خیلی شیک دارند وبهم معرفی کنید عروسی برادر شوهرمه میخوام خیلی لباس وکفشم شیک باشه
هفت حوض

شانزه لیزه
Lilypie First Birthday tickers

روی هر پله ای که باشی خدا یک پله بالا ترست نه به خاطر این که خداست به خاطر این که دست تو را بگیرد.

مرکز خرید ونک و پاساژ 252 بالاتر از گلستان شهرک

البته مرکز خرید پاسداران و الهیه هم خیلی خوبه ولی قیمتاش بالاست. تو چه رنجی میخوای؟

ببین بین 200 تا 300 تومان
ba in gheymati k gofti nemishe lebas khili khasi gereft , bayad had aghal 400 500 toman kharg koni ta lebaset kami khas beshe , pasag tandis to tajrish lebas shabe khas dare man parsal baraye aroosi khaharam gereftam 700 toman
ای شیطون از الان داری جاری بازی در میاری
به خاطر بسپار! همراهی خدا با انسان مثل نفس کشیدن است. آرام...بی صدا...همیشگی
حالا قیمتشم یاد مهم نیست فقط خیلیشیک باشه اتفاقا انقدر واسه برادر شوهرم حست دارم میخوام بترکونم جاریمم انصافا دختر خوبیه از روی حسادت نیست که میخوام شیک باشم
اونی که فائزه جون میگه . مزون عسله و واقعا لباساش تکه ولی گرونه بالای 300
موقع خشم 10 ثانیه صبر کنید حتما فحش های بهتری یادتون میاد!:)
فرشته .پاساژ فرشته.مغازه فرهاد . روبروی فرهاد یه مغازهای است که بغل داروخانه است .لباس های تک فرانسوی داره.ولی قیمت ها 500 به بالاست
ببین عزیزم من از این لباسای سنگ دوزیوبرق بورقی خیلی خوشم نمیاد بیشتر میخوام ساده وخوش دوخت اشه تنخورش شیک باشه
فقط مزون امیر
فَاللّهُ خَیْرٌ حَافِظًا وَهُوَ أَرْحَمُ الرَّاحِمِینَ
هم تومفتح شعبه داره هم شانزلیزه
ونک، مرکز خرید ونک، سر نبش، تمام دوخت طراح معروف " مظفر"ه. من واسه عروسی برادرم خریدم همه می گفتن فوق العاده بوده. 470 خریدم.
آسمان ونکم خیلی شیکه....لباسای مارک کنزل بخر واقعا تنخور داره
واسه خریدن کفش هم میشه راهنمایی کنید یک دنیا ممنون
دوست جونا میشه لطفا بگید اگه یه نفر لباس شیک بخواد ولی سایزش بزرگ باشه باید کجا بره؟
دخترخاله ام خیلی خوشگله و لی قد بلند و درشته برای عروسی خواهرش لباس شیک میخواد
میشه راهنمایی کنین
ارسال پاسخ و نظر شما