2752
2734
سلام مروارید خانم من هم مثل شما دقیقا بین دنیای رنگین و شادان تردید داشتم و شادان را انتخاب کردم و چهارم تیر هم بچمو آوردم روز اول با مونا بود و خیلی راضی بودم ولی روز دوم رفت کلاس یگانه و یک خانم دیگه که اسمشو نمیدونم و خیلی عصبی بود طوری که بچه من که روز اول خیلی خوب بود روز دوم از نیم ساعت بعد از ورود به این کلاس با گریه اومد بیرون رفتار اون مربی رو زیر نظر گرفتم و دیدم خیلی عصبی هست و زود از کوره در میره البته یگانه خوب بود ولی نه به خوبی مونا به مدیر گفتم اگر میشه توی کلاس مربی دیروز بزاریدش گفت نمیشه گفت برادر این مربی فوت شده و عصبیه من نمیدون تکلیف این همه بچه با این وضع چیه اگر میشه باهم در ارتباط باشیم تا فکری بکنیم
مامان مروارید جان
یک مهد کوچولوی بدون اسم و رسم توی خیابون نسا کوچه اول پشت مسجد الغدیر هستش که من به نسبت شادان و دنیای رنگین اون رو بیشتر پسندیدم
ظاهر فریبنده و اسم دهن پر کن مثل شادان و دنیای رنگین نداره ولی واقعا خوش برخوردن تعدادبچه ها هم خیلی کمتره اونجا یک سری بزن

اگه مسیرت به جردن هم بخوره مهد تابان هم مهد خوبیه واسه این رده سنی
مدیرش هم بسیار وسواسی و مرتبه!

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

راستی اسمش نگینه
من از همون برخورد اول از شادان خوشم نیومد
اینکه هر ساعتی نتونی بری تو و محیط یک مهد رو ببینی و فقط در زمان تعیین شده اونا بری خیلی مسخره اس!
برخوردشون هم بسیار تند و زننده بود!منکه اعصاب مصاب این تی تیش بازیا رو ندارم
دنیای رنگین هم برخوردشون خیلی عالیه ولی حس میکنم زیادی شلوغ و درهم برهمه
بعدش هم...تعداد مربی ها مهم نیست تعداد نفس بچه تو کلاسه که اهمیت داره!
نمیدونم هنوزهم اینطوره یا نع، ولی قبلا اتاق نوپا ط بالا بود که این به ایده من میتونه خطرناک باشه!البته واسه مهدهای شلوغی مثل دنیای رنگین
ولی در کل مهحیط بسیار شادی داره و مدیر بسیار خوش برخورد

من تقریبا تمام مهدهای این منطقه رو دیدم
اگه سوالی داشتی بپرس
سلام منم دنبال مهد خوب می گردم پسرم شیرخواره 13 ماهه فکر گنم از یه ماه دیگه کارم شروع شه از نگین خوشم امده اما سیستم انلاین نداره اتها مهدی که مربی خصوصی قبول کرده ندای اسمانه اما محیطش یکم دلگیر بود ماهین ظفر هم گفت چند ماه بزرگتر بشه دنیای رنگین هم خوب بود ولی هنوز انتخاب نکردم
2731
سلام به همگی

امیدوارم که مامانای مهربون بتونن محیط قابل اعتمادی را برای جگر گوششون پیدا کنند .

من این اعتماد را در مهد ماهین پیدا کردم و با خیال راحت دختر گلم را به دستان اولیای این مهد سپردم به حدی که تصمیم گرفتم پیش دبستانی رو هم اونجا بگذرونه

خیلی از آموزش ها شون راضی هستم و امیدوارم بتونم مدرسه ای خوب در خور آموزش های جامع و کامل این مهد برای دخترم پیدا کنم ..

براتون آرزوی موفقیت مخصوصا فرزندان چون گلتون
برای بغل کردنت لحظه شماری میکنم فرشته ی مامان
مهد کودک نمونه تهران به آدرس تهران، پاسداران ، گلستان اول ، نبش شهید داود اسلامی پلاک 42 به مدیریت خانم ستوده دارای تخلفات متعددی است که باعث نارضایتی برخی والدین شده است که اینجانب شخصا نسبت به موارد زیر اعتراض دارم:
1- دریافت شهریه ماهیانه 650 هزار تومانی که برای یکسال تحصیلی سه ماه اول پیش گرفته میشود و برای سه ماهه های بعدی همان ابتدا چک دریافت میکنند. البته این شهریه با توجه به امکاناتی که دارند و خدماتی که میدهند مبلغ گزافی است و با توجه به اینکه پیش میگیرند لذا مبلغ از ماهیانه 650 هزار تومان هم بیشتر می شود.
2- اکنون که من از خدمات آنها ناراضی هستم و قصد جابجایی فرزند خود را دارم و قبل از دی ماه به آنها اعلام کرده ام که دیگر نمی خواهم از مهد آنها استفاده کنم ولی از پرداخت شهریه ای که پیشاپیش بابت دی، بهمن و اسفند گرفته اند امتناع می ورزند و ایشان هم هیچگونه خدماتی بابت آن نداده اند که خود را محق تصرف این مبلغ بدانند.
3- این مهد خود را بعنوان یک مهد 2 زبانه معرفی می نماید درحالیکه افرادیکه در این مهد زبان انگلیسی تدریس می نمایند واجدالشرایط نیستند و اینجانب از پیشرفت فرزندم در این خصوص راضی نیستم.
4- پرسنل این مهد رفتار خوبی با والدین ندارند علی الخصوص مدیران مهد کودک رفتار تحکم آمیزی دارند و به انتقادات توجهی ندارند. در صورتیکه کودکی اشتباهی کند، مربیان مهد او را (که یک کودک 3 یا 4 ساله است) نزد مدیر مهد می برند تا بخاطر رفتار خودش توضیح دهد و بازخواست شود. این نوع برخورد باعث شده که کودک من وقتی اسم خانم ستوده و سایر مدیران مهد می آید استرس بگیرد و هر روز با گریه به مهد کودک برود.
5- با توجه به صحبتی که من با مشاوران تغذیه داشته ام، غذایی که در این مهد کودک سرو می شود از کالری و ویتامینهای لازم برای یک کودک برخوردار نیست علیرغم اینکه این مهد تبلیغات وسیعی می نماید که بهترین غذا ها را به کودکان می دهد و در مدتی که فرزند اینجانب در مهد ایشان بوده است از نظر منحنی رشد وضعیت خوبی نداشته و این طبق نظریه پزشک فرزند بنده می باشد.
6- خانم ستوده با اینکه مدیر مهد کودک هستند در اکثر مواقع در مهد حضور ندارند و لذا نظارت کافی بر عملکرد و نحوه خدمات ندارند و وقتی از ایشان سوال شد که چرا حضور ندارید گفتند بله من هیچ وقت حضور ندارم و به کسی ارتباط ندارد.
7- در این مهد کودک از ترس اینکه اولیا با هم صحبت نکنند و مشکلات را به هم منتقل ننمایند هیچ جلسه اولیا و مربیانی وجود ندارد و در چند باری که از آانها خواسته شده که جلسات اولیا و مربیان بصورت منظم برگزار گردد پاسخ داده اند که هر کس میخواهد با مدیر مهد بصورت تک نفری جلسه بگذارد. پس کارهای اشتباهی دارند که می ترسند با جمع طرف شوند.
مهد کودک نمونه تهران به آدرس تهران، پاسداران ، گلستان اول ، نبش شهید داود اسلامی پلاک 42 به مدیریت خانم ستوده دارای تخلفات متعددی است که باعث نارضایتی برخی والدین شده است که اینجانب شخصا نسبت به موارد زیر اعتراض دارم:
1- دریافت شهریه ماهیانه 650 هزار تومانی که برای یکسال تحصیلی سه ماه اول پیش گرفته میشود و برای سه ماهه های بعدی همان ابتدا چک دریافت میکنند. البته این شهریه با توجه به امکاناتی که دارند و خدماتی که میدهند مبلغ گزافی است و با توجه به اینکه پیش میگیرند لذا مبلغ از ماهیانه 650 هزار تومان هم بیشتر می شود.
2- اکنون که من از خدمات آنها ناراضی هستم و قصد جابجایی فرزند خود را دارم و قبل از دی ماه به آنها اعلام کرده ام که دیگر نمی خواهم از مهد آنها استفاده کنم ولی از پرداخت شهریه ای که پیشاپیش بابت دی، بهمن و اسفند گرفته اند امتناع می ورزند و ایشان هم هیچگونه خدماتی بابت آن نداده اند که خود را محق تصرف این مبلغ بدانند.
3- این مهد خود را بعنوان یک مهد 2 زبانه معرفی می نماید درحالیکه افرادیکه در این مهد زبان انگلیسی تدریس می نمایند واجدالشرایط نیستند و اینجانب از پیشرفت فرزندم در این خصوص راضی نیستم.
4- پرسنل این مهد رفتار خوبی با والدین ندارند علی الخصوص مدیران مهد کودک رفتار تحکم آمیزی دارند و به انتقادات توجهی ندارند. در صورتیکه کودکی اشتباهی کند، مربیان مهد او را (که یک کودک 3 یا 4 ساله است) نزد مدیر مهد می برند تا بخاطر رفتار خودش توضیح دهد و بازخواست شود. این نوع برخورد باعث شده که کودک من وقتی اسم خانم ستوده و سایر مدیران مهد می آید استرس بگیرد و هر روز با گریه به مهد کودک برود.
5- با توجه به صحبتی که من با مشاوران تغذیه داشته ام، غذایی که در این مهد کودک سرو می شود از کالری و ویتامینهای لازم برای یک کودک برخوردار نیست علیرغم اینکه این مهد تبلیغات وسیعی می نماید که بهترین غذا ها را به کودکان می دهد و در مدتی که فرزند اینجانب در مهد ایشان بوده است از نظر منحنی رشد وضعیت خوبی نداشته و این طبق نظریه پزشک فرزند بنده می باشد.
6- خانم ستوده با اینکه مدیر مهد کودک هستند در اکثر مواقع در مهد حضور ندارند و لذا نظارت کافی بر عملکرد و نحوه خدمات ندارند و وقتی از ایشان سوال شد که چرا حضور ندارید گفتند بله من هیچ وقت حضور ندارم و به کسی ارتباط ندارد.
7- در این مهد کودک از ترس اینکه اولیا با هم صحبت نکنند و مشکلات را به هم منتقل ننمایند هیچ جلسه اولیا و مربیانی وجود ندارد و در چند باری که از آانها خواسته شده که جلسات اولیا و مربیان بصورت منظم برگزار گردد پاسخ داده اند که هر کس میخواهد با مدیر مهد بصورت تک نفری جلسه بگذارد. پس کارهای اشتباهی دارند که می ترسند با جمع طرف شوند.
سلام. دختر من 1 سالشه میخوام بزارمش مهد بین جهان کودک. و یاس (میدان کتابی) موندم خواهشا هر کی اطلاعات کاملی از این 2 تا مهد داره بهم بده . ممنون میشم.
هلیای عزیزم زندگی با ورود تو رنگ و بوی دیگه ای داره. دوست دارم عشقم
سلام

مامان سپنتای عزیز ببخشید من پستم رو ویرایش کردم.

منظورم مهد یاس توی میدون کتابی بود. همون طور که نوشتم دو نفر از دوستام بچه هاشون رو اونجا می برن و واقعا راضی هستن.
بازم اگه سوالی داشتی میتونم از دوستام براتون بپرسم.

- ی مهد دیگه ای هم که اسمش یاسمن هست توی خیابون شیخ بهاییه که اون هم جزء مهدهای خوب منظقه 3 است.
سلام مامانا مهد یاسمن خیلی پولکی است و من شنیدم ماهی 10000 می گیره بدون بعضی از کلاسها !
مهد خوب تو می رداماد سراغ دارم بچم اونجا می رفت ......مهد مونته سوری فروغ ایران الان هم یکی از بستگان شوهرم می ره و بی نهایت راضی است خیلی مهد خاصی است و اموزش و کیفیت عالی من خودم برای بچم تمام مهد های تهرانو زیره پا گذاشته بودم چون خیلی وسواسم و اونجا رو انتخاب کردم ....بر عکس خیلی مهد ها که میگن این کارو می کنیم و اون کارو ...... این مهد به واقع هر چی میگه روز معارفه انجام میده و خیلی زحمت می کشند و احساس مسئولیت دارن و مدیرش همیشه هست بر عکس مهد های دیگه .
سلام
بعد از کلی تحقیق و سر زدن به تمام مهدکودک های ظفر به نظرم تمام نظرات دوستان درست نبود .......
مثلا مهدکودک دنیای رنگین که محیط خیلی خوبی داره ولی اصلا تعاریف جالبی ازش نشنیدم و خیلی از دوستان می گن که بچه ها اونجا راحت نیستند و بیشتر برای پدر مادرها فیلم بازی می کنن و خیلی پولکی هستن.
- مهد کودک ایران زمین که از 2 سال به بالا ستو محیط معمولی داره
- شایان 2 خیلی سخت ثبت نام میکنه
-سرو فضای معمولی و کادر متوسطی داره

- جهان کودک محیطش بد نیست ولی مدیریتش یکم مدل قدیمیه ... مثل مهدکودک های بچگیمون ...
- ماهین اصلا مربی هاشو نپسندیدم خیلی سطح پایین بودن/
خلاصه من نتونستم یه مهد درست و حسابی تو این منطقه پیدا کنم ووووو لطفا اگه نظری دارید راهنماییم کنین
سلام شکوه جان منم باید بگم متاسفانه یا خوشبختانه مجبورم توی این منطقه دنبال مهد باشم!! در مورد ماهین ، من زمستون پارسال رفتم اونجا رو دیدم. ولی اصلا مربیهاش رو ندیدم و فقط مدیر داخلیشون که به نظرم آدم آگاهی به نظر میرسید. و راستش از برنامه هاشون خوشم اومد. من مهد سرو رو هم دیدم و با نظرتون کاملا موافقم. جالب اینجاس که ظرفیت اونجا کاملا پر بود!!
2706