2737
2739
عنوان

خانمها سوال دارم در مورد زایمان

1237 بازدید | 64 پست
سلام دوستا.امروز 39 هفته 4 روزم و تاریخ زایمان برام 13 تیر زدن یعنی پنج شنبه.من زایمان طبیعی میخام ولی اصلا درد ندارم.دکتر گفت تا بیستم هم میتونیم صبر کنیم ولی من دوست ندارم تا اونموقع صبر کنم چون خیلیهارو دیدم که چهل هفتشون تموم میشه یا بچشون مدفوع میکنه مجبور میشن سزارین کنن یا به هر دلیل دیگه ای.به دکتر گفتم گفت باشه اگه تا آخر هفته زایمان نکردی بهت سرم فشار میزنیم.حالا نمیدونم چکار کنم دووست ندارم سرم هم برنم دوست داشتم خودم به طور طبیعی دردم بگیره و برم.سرم فشار ضرر نداره؟و اینکه اگه با سرم درد رو القا بکنن روند زایمان خوب پیش میره و میشه طبیعی زایمان کرد؟اصلا خوبه اینکارو بکنم یا صبر کنم تا بلکن دردم بگیره؟
عشقم همسرم و دخملم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
حساب اینو هم بکن که اگه خیلی صبر کنی خدای نکرده ممکنه کیسه آبت پاره بشه و سزارینت کنن.دوست من تاریخ زایمان طبیعیش 20 تیر بود دیروز کیسه آبش پاره شد و سزارینش کردن.
رو هیچی اصرار نداشته باش خانومی بذار هر چی صلاحته پیش بیاد.البته با مشورت دکترت.ایشالا به سلامتی مامان شی
یا به اندازه آرزوهایت تلاش کن یا به اندازه تلاشت آرزو کن...
2706