2733
2734
پسرم یک سالو 3 ماهشه خیلی راحت از جیش گرفتمش خودش از پوشک کردن بدش مییاد دیگه ولی پی پی نمیکنه اصلا به خودش میپیچه بعد میگه پوشکم کن وقتی پوشکش میکنم پی پی میکنه ولی تو دسشویی اصلا پی پی نمیکنه
طبیعیه مال منم همینجور بود خیلی خوبه به این زودی هم گرفتیش از پوشک پسر من تا سه سالگی کش داد
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
کم کم بهش،بگو با جایزه و اینا اما بهش فشار نیار
وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اشکال نداره. اذیتش نکن. پسر من وقتز از پوشک گرفتمش..تا حدود 3 .4 ماه تو پدسک پی پی میکرد تا اینکه. یه روز گفت پی پی دارم؛ رفتم پوشک بیارم.پوشک نداشتیم...اینم زد زیر گریه...گریه میکرد...باباش لباس پوشید رفت پوشک بخره...بهش گفتم...پس بیا تو توالت بشینیم تا بابات پوشک بیاره... یه هو بهش فشار اومد.نتونست خودشو کنترل کنه و تو همون توالت کارش رو کرد... دیگه از اون به بعد پوشکش نکردم
نشاطی که در نتیجه غم دیگران حاصل شود گناه است.....زرتشت.
2731
از جیش گرفتیش؟؟؟ ببین من به بهراد میگفتم پی پیا باید برن خونشون و این شده بود بازی واسش بعدشم 1 سال و 3 ماه خیلی زوده ها
خداحافظ دوستان عزیزم*لبتون خندون، دلتون شاد ،جیبتون پرپول و خوابتون پر از آرامش
یک سال و سه ماه خیلی زوده دکتر دختر من گفت اگه تو سن کم اینکارو رو به دختر یاد بدی یعنی علنا داری یادش میدی که خودشو نگه داره گفت این کار را بذار بعد از 2 سالگی
CafeMom Tickers