2733
2734

اطلاعات و تجربه های خودمون رو از نوع شیر خشک مولتی ویتامین و انواع غذاها....وعلایم های پوستی و مدفوعی رو باهم در میون بزاریم

خدایا رضایت تو حاجت روایی منه
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دختر من آلرژی داشت به پروتیین گاوی ،شیر منم میخورد از دو ماهگی فهمیدم !!! دکتر شیر و مشتقات پروتیین گاوی رو برای من مطلقا ممنوع کرد ، تا یک سال جریان همین بود ! شروع غذای کمکیش متفاوت بود دقیقا از شش ماهگی با فرنی آب و آرد برنج و بعد به میزان خیلی خیلی کم در حد سی سی اضافه کردن شیر گاو ! دادن ماست و بستنی و کره تا پایان سال اول برای ممنوع بود همچنین کلیه مکمل های غذایی شیر خشک دار و حتی بیسکوییت مادر ،شکلات و خلاصه هر چی که فکر کنید بتونه پروتیین گاوی رد پایی درش داشته باشه ! ولی بعد از چهارده ماهگی دیگه درمان شده بود ،دکترش کم کم ماست رو اضافه کرد و بعد بقیه موارد ! الان ۳ سال و نیمه است و خیلی هم شیطونه ! فقط آلرژی فصلی رو داره که اونم مثل خودمه 

فقط اسهال ممتد بدون علامت که اخریش کمی رگه خونی داشت و اینکه وزن هم خیلی سخت میگرفت !!!! حتی دل درد هم زیاد نداشت ! آخرین بار من تو مهمونی ژله خوردم و دقیقا چند ساعت بعد دخترم رگه های خونی رو تو مدفوعش نشون داد تا قبل از تون فقط اسهال بی علت داشت 

ببخشید پسر من مدفوعش گاهی کشدار هست  این میتونه علامت حساسیت باشه؟

اگه علایم پوستی مثل قرمزی و دونه های ریز نداره روی صورت و دست و پاهاش و خون در مدفوع نیست نباید نگران باشی تاحالا دکتر رفتین برای معاینه؟

خدایا رضایت تو حاجت روایی منه