2733
2734

با سلام . لطف کنید و برام بگید واسه ۱۰ نفر، چقدر گردو لازم داره؟؟

مراقب کسانی که سفره دلتان را برایش باز میکنید باشید.فقط آدمهای کمی هستند که واقعأ برایشان مهم است.بقیه فقط میخواهند سوژه ای برای سخن چینی داشته باشند.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

من تو ظرف سفالی اگر اشتباه نکنم اسمش گمج هست میذارم

اول گردو اسیاب شده رو تف میدم روش اب میریزم تا دو سه ساعت روغنش بیاد رو قشنگ بعدم رب انار خونگی خودم پز... مرغم حسابی با پیاز و ادویخ سرخ میکنم بعد میریزم میذارم میپزه

چون ربم خونگی هست ن نمک ن شکر میریزم اما ی قاشق چایخوری ابغوره

شوهرم میمیره برای فسنجونام

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️
2740

گردو هم من کم میریزم باید ببینی مهمونات حساسیت نداشته باشن من برای دو نفر ب اندازه ی قاشق غذاخوری میریزم چون حساسیت داریم

💐تا زمانی ک احساس کنید دچار بدبختی و بی عدالتی هستید، تاریخ تکرار می‌شود. تنها راه نجات از این نفرین آن است ک نسبت ب این غرض ورزی ها و بیدادگری ها بی اعتنایی کنید تا این مساعل آزارتان ندهند.در برابر اوضاع پیرامون تان را نبازید و نسبت ب همه اطرافیان حسن نیت داشته باشید💐  🙄ی تیکه باحال از کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین ک ب نظرم جالبه اگر بتونم انجام بدم😝  اوف زندگی من شده فقط خوندن کتابای این مدلی و امید داشتن ب اینکه ی روزی همه آرزوهای من برآورده میشه😜خدا جونم آرزو های منو برآورده کن آرزوی دوستای نی نی سایتیم هم همینطور😍😍😍خیلی دوستون دارم🌈❤️

پیاز داغ کن.رب گوجه بزن دوقاشق.تفت کم بده.رب انار بزن.اب بریز.مرغارو قشنگ سرخ کن.ابش که جوش اومد بنداز داخلش.نصف قاشق چایخوری هم زعفران دم نکرده.یکساعت یبار یک قالب یخ یا چند قطره اب یخ برای روغن انداختن

مادر دوتا دختر زیبا هستم.سوگندوسانیا❤
پیاز داغ کن.رب گوجه بزن دوقاشق.تفت کم بده.رب انار بزن.اب بریز.مرغارو قشنگ سرخ کن.ابش که جوش اومد بند ...

سپاس

مراقب کسانی که سفره دلتان را برایش باز میکنید باشید.فقط آدمهای کمی هستند که واقعأ برایشان مهم است.بقیه فقط میخواهند سوژه ای برای سخن چینی داشته باشند.
برای 12 نفر یک کیلو و دویست گرم گردو لازمه  یعنی هر نفر صدگرم

سپاس

2706