2752
2734

۲ساله اقدام کردم بهترین دکترارو رفتم همه ی ازمایشارو دادم همه دکترا میگن مشکلی نداری هم خودم هم همسرم بخدا دیگه خسته شدم .همسرمم دلش بچه میخواد ولی نمیشم ناامید شدم دیگه ،۳روز دیگه موعده پریودمه ،میدونم که باردار نیستم اما از حالا که دل دردم شروع شده خیلی دلم گرفته ،خدا چرا منو دوست نداره اخه چرا صدامو نمیشنوه 😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

خیلی درکت میکنم عزیزم انشالله ک خیلی زود مامان بشی 

مطمعن هستم لحظه تحویل سال ۱۴۰۰من مادرم وبارها از خدا بخاطر اینکه حس مادرشدن ازم دریغ نکرده شاکرهستم الهی آمین خدایا شکرت من واسه همه منتظرا دعا میکنم شماهم واسه من دعا کنید لطفا تشکر

یکی از علائم بارداری میتونه همین درد دلها باشه بهتره یه تست بزنی ک اگر بود احتیاط کنی بچت سالم باشه نه عین من فک میکردم میخوام پریود بشم همه زوری میزدم ک زودترهم پریود بشم وقتی فهمیدم یکماهه حاملم سه رو بعد سقط شد حالم‌گرفته شد

من ۹ سال باردار نشدم ..امشب شوهرم دلم شکست هنوز دارم اشک میریزم ..ای خدا چ گناهی کردم ک تاوانش شد نازایی من 😭

هیچ قدرتی بالاتر از قدرت خداوند نیست 🤲ان شاءالله تیکرم واقعی میشه.یا حسین..یا الله🤰🤰🤰🤲🤲🤲