2410
2553
عنوان

تیر کشیدن سینه ها؟

35903 بازدید | 9 پست
سلام
بچه ها من از روز 10 پری سینه هام تیر میکشه الانم روز 12 پری ام مخصوصا نوک سینه چپم.قبلنا تخمکگذاری میکردم بعدش سینه هام سنگین و متورم میشد و درد میکرد.ایندفعه نمیدونم مال تخمکگذاری یا.....؟
پری هام نامنظم بودن و مطمئن نیستم.زیر دلمم همیشه سمت چپ تیر میکشه و یکم گرفتگی داره تو هر دوره.نمیدونم واسه روده هامه یا واسه تخمدان سمت چپم.
خدایا...خدایا دوست دارم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام دوستان من29 سالمه و متاهل هستم حدود 1 هفته پیش به طور ناگهانی متوجه شدم یک قسمت از زیر سینه چپم قرمز و سفت شده انگار حشره ای نیش زده باشه حتی با لمس کردن درد می گرفت تازه پریود شده بودم الان روز 7 پریودیمه سینم هنوز تیر می کشه در حالیکه قبلا فقط 2 روز اول تیر کشیدن سینه داشتم ذره ذره قرمزی برطرف شد و تورم سینم کمتر شد و الان یک نقطه کوچیک احساس می کنم اما تیر کشیدن سینم ادامه داره تورو خدا اگه کسی اطلاعاتی داره کمکم کنه خیلی استرس گرفتم .ممنونم
عزت شاه و گدا زیر زمین یکسان است /می کند خاک برای همه کس جا خالی...
2720
استفاده از کدام مواد آرایشی در بارداری خطرناک است ؟ دوران بارداری برای هر خانمی جزء حساس‌ترین دوران‌ها است، دورانی که مادر برای حفظ سلامت خود و جنینش باید تا حد ممکن احتیاط‌های لازم را به خرج دهد و از هرچیز مشکوکی دوری کند. آرایش و استفاده از محصولات پوست و مو و ایمنی آنها یکی از دغدغه‌های خانم‌ها در این دوران است، اینکه از چه محصولاتی می‌توانند استفاده کنند و چه محصولاتی را نباید به کار ببرند. برای رسیدن به پاسخ این پرسش‌ها سراغ رهنمودهای دکتر بهروز باریک‌بین، متخصص پوست و مو رفتیم تا باتوجه به توصیه‌های او خانم‌های باردار در این دوران با اطمینان بیشتری از روش‌های زیبایی استفاده کنند. هر ضدآفتابی استفاده نکنید در دوران بارداری بهتر است حتی برای انتخاب ضد آفتاب خود نیز دقت بیشتری به خرج دهید و تا جایی که ممکن است سراغ ضدآفتاب‌های شیمیایی نروید تا مواد شیمیایی کمتری جذب پوستتان شود و درنتیجه خطر کمتری هم متوجه جنینتان شود. بهترین انتخاب؛ ضدآفتاب‌های. . . ادامه...
2714

سلام من ۱۹ سالمه و مجردم

الان چند سالی میشه که تنبلی تخمدان دارم 

بارها قرص مصرف کردم ۳ماه ۴ ماه پریودم عقب می افته

تا قرص مصرف میکنم درسته و تا یه مدت خیلی کوتاه خوبه و باز عقب میوفته  الان ۳ ماه پریودم عقب افتاده به دکتر مراجعه کردم طی ازمایشاتی  که انجام دادم مثل اینکه تیروئید کم کار گرفتم و تیرویئدم روی ۱۱ بود و پرولاکتینمم  بالا بود که واسه هر دوی اینا دارو دادن الان دارم مصرف میکنم برای تیروئیدم لووتیروکسین مصرف میکنم روزی ۱ عدد و برای پرولاکتین هم بروموکریپتین شبی ۱/۲ 

اما الان چند وقتی  گاهی سینه هام تیر می کشن قبلا مثلا قبل اینکه پریود بشم ۱ یا ۲ باراینجوری میشد الان یه چند روزیه به هی تیر میکشه سینه هام در ضمن برای اینکه پریود بشم هم ۳ تا آمپول پروژسترون دادن گفتن ۳ تا رو با هم بزنم ولی من هنوز نزدم و برای منظم شدن پریودم هم  قرص زد بارداری سیپروترون کامپاند دادن که باید از روز سوم قاعدگی مصرف کنم گفتن این قرص ضعیفه 

الان یعنی بخاطر چی سینه هام هی تیر میکشن  میترسم 

میشه راهنماییم کنید ممنون میشم