موضوع بحث

تست میزان افسردگی دکتر بک

1392/03/07 18:20 73
موضوع بحث: تست میزان افسردگی دکتر بک
شما با انجام این آزمون میزان افسرگی خود را میتوانید به راحتی محاسبه کنید. به یاد داشته باشید تنها یک بار ارزیابی برای تصمیم گیری کافی نیست. توصیه میکنیم حداقل 3 بار در طول هفته این تست را انجام دهید و سپس میانگین امتیازات را ملاک تصمیم گیری خود بدانید.
http://www.myfitroad.com/lime/index.php/733242/lang-fa
من فکرمیکردم افسردگی دارم شدیددددددد
اما دیدم نههههههههه خیلی هم وضع ام خوبه
دختره ی کاخکی که بمیره تو گریه خواهی کرد؟
فانوسسسس منظورت جیه؟!
هوراااااااا
هنوز امیدی هست
فانوس خودت چی فکر میکنی ؟
بر اساس نتایج امتیاز افسردگی شما 17 میباشد که نشان دهنده وضعیتی که نیازمند مشورت با روانپزشک است در شما میباشد.

توصیه میکنیم:

هر روز حداقل10 تا 20 دقیقه از ورزش های هوازی بهره ببرید
فانوس؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خوشتیپی از کودکی شروع میشه بهترین و متنوع ترین مدلها در بیبی استور لینک‌کانال بیبی استور baby_store_taha@
جواب من:
بر اساس نتایج امتیاز افسردگی شما 18 میباشد که نشان دهنده وضعیتی که نیازمند مشورت با روانپزشک است در شما میباشد.

CafeMom Tickers
ببخشید من هر چی دکمه ارسال رو میزنم هیچ نتیجه ای رو نشون نمیده چرااااا؟
‌ در زندگی نقش یک قربانی را بازی نکنید⛔یا سعی نکنید با یادآوری تجربه های تلخ گذشته برای خود بهانه بسازید.❎این کار فقط تضمین می کند که یأس ، عدم پیشرفت و عدم موفقیت در انتظار شماست. در کانال @afkareno هر روز پیامهای روانشناسی و تربیتی دریافت نمایید.
منم نمرم 16

خخخخخخ
معتاد به اینترنت مجرم نیست... تنـــهاســت...!!!
ر اساس نتایج امتیاز افسردگی شما 38 میباشد که نشان دهنده وضعیت شدید در شما میباشد.

توصیه میکنیم:

بهتر است هر چه زودتر با روانشناس یا روانپزشک مشورت کنید و هر روز حداقل10 تا 20 دقیقه از ورزش های هوازی بهره ببرید
Lilypie Premature Baby tickers
اها درست شد یکی از سوالا رو نزده بودم
‌ در زندگی نقش یک قربانی را بازی نکنید⛔یا سعی نکنید با یادآوری تجربه های تلخ گذشته برای خود بهانه بسازید.❎این کار فقط تضمین می کند که یأس ، عدم پیشرفت و عدم موفقیت در انتظار شماست. در کانال @afkareno هر روز پیامهای روانشناسی و تربیتی دریافت نمایید.
این فانوس این یست رو توی 2-3 تا تاییک کذاشت...و الان رفت؟!! که جی؟
من 12 هستم حالا هرچه کمترش خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
:) :) :)
ارسال پاسخ و نظر شما