2737
2739
سلام به همه دوستانم
راستش من الان هفته 38 هستم و نی نی ام امروز فردا بدنیا میاد ولی برخلاف هیکل چاقم شکمم خیلی کوچیکه ... البته تو سونو گفتند که نی نی کمی ریزه اما کلا یکی شکم من و میبینه میگه مثل شکم 7 ماهه میمونه . از دیشب که حس میکنم کوچیکتر هم شده یعنی کلا ورم کل بدنم خوابیده و شکمم هم کمی اب رفته .
نگرانم ؟ شما تجربه ای دارید ؟ یا نگرانی من بی مورده ؟
سلام هانا جون .اصلا نگران نباش چون وزن نینی واندازه شکم زیاد ربطی به هم نداره .منم پسرم 11 فروردین به دنیا اومد .تو عید هرکی منو میدید میگفت تو اصلا بهت نمیاد زایمان کنی و همه خودشونو یا خانوادشونو با من مقایسه میکردن .جالبه یکی از همسایه هامون دخترش تو عید 6 ماهش بود و شکمش 2 برابر من بود الان که بچه اش به دنیا اومده زیر 2 کیلو هست در صورتی که پسر من 3200 بود .راستی منم بعضی روزا احساس میکردم شکمم کوچیک شده و شروع میکردم به گریه .خودمو با همه مقایسه میکردم .الان خنده ام میگیره.اصلا نگران نباش و قدر این روزا رو بدون
۱۰ درصد تخفیف برای دوستای نینی سایتی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هم خودم لاغر بودم هم شکمم کوچیک بودیعنی کلا از اول بارداری تا آخر فقط 6 کیلو اضافه شدم چون خیلی ویار بدی داشتم 36 هفته و 3 روز بود که کیسه آبم پاره شد رفتم بیمارستان گفتن باید زایمان کنی ولی بچه نارسه باورت نمیشه داشتم میرفتم اتاق زایمان ماما جلومو گرفت گفت کجا ؟ ....وخلاصه دخترم صحیح و سالم با وزن 3 کیلو به دنیا اومد.
***** مـــــــــعجزه زمانی اتفاق می افتد که تو به جای انرژی بخشیدن به ترس هایت، به رویاهایِ زیبایَت انرژی بدهی، به جای باور کردنِ ترس هایت، رویاهایت را بـــــاور کنی. همه ی زندگی روی همین دو واژه استواره : بــــــــــــــــــــــاور ، تمـــــــــــرکز
2728
عزیزم وزن بچه اصلا به شکم مربوط نیست.من پس فردا زایمانمه ولی کلا 5 کیلو اضافه کردم.همه میگن فوقش ماه 5 هستی ولی تو سونو گفت نی نی تپله.تازه به علت درشتی دخترم نچرخیده و باید سزارین کنم.برو خدا رو شکر کن که با یه شکم گنده مجبور نیستی این ور اون ور بری
ممنونم بچه ها . خدا به همتون خیر بده . هر کسی من و دید من و ترسوند و گفت این چه شکمیه انگار نه انگار داری میری بیمارستان هفته دیگه .
نسیبه جون آخرین بار که رفتم سونو اواخر هفته 36 بودم و نی نی 2500 بود .
عزیزم اصلا نگران نباش چون منم شکمم خیلی کوچیکه دکترم میگه اولا در زایمان اول شکم خیلی بزرگ نمیشه دوما بستگی به عضله های شکم هم داره من چون ورزش میکردم عضله هام خیلی سفت بود به خاطر همین اصلا شکمم بزرگ نشد.
2740
منم هفته 32 هستم و شکمم خیلی کوچیکه تمام این حالتهایی که گفتی منم دارم تازه تو ماه هفتم 2 کیلو وزن کم کردم خیلی نگران بودم . ولی خدارو شکر تو سونو رشد نی نی خوب بود. منم بعضی از روزها خیلی نگران میشم. امیدوارم همه نی نی ها به سلامتی و تپل مپل به دنیا بیان.
سعی میکنم زیاد نگران نباشم و به حرفهای دیگران توجه نکنم. منم تا حالا 7 کیلو اضافه وزن داشتم.
من هفته 32 هستم و شکمم هم به نسبت این سن از بارداری کوچیکه. همه میگن اصلا بهت نمیاد هشت ماهه باشی. البته من قدم بلنده و بعضیا میگن قد بلند باعث میشه شکم کمتر خودشو نشون بده. ولی به هر حال شکمم کوچیکه. با اینکه زیاد ویار نداشتم و غذا خوب میخوردم تا دو هفته پیش فقط 5 کیلو اضافه کردم. سعی میکنم به حرف دیگران اهمیت ندم. متوجه نیستن که حرفاشون ممکنه باعث نگرانی ما بشه.
انشالله که نی نی هامون سالم و تپل و مپل به دنیا بیان