2410
2553
عنوان

کدام قطار را شما پیشنهاد می کنید

38664 بازدید | 22 پست
برای سفر به مشهد چه قطاری را پیشنهاد می کنید قطار سبز یا سیمرغ یا دلیجان چون بجه کوچیک هم همراهمون هست راستش با قطار سبز رفتم قبلا ولی اطلاعاتی راجع به قطار دلیجان ندارم اگر کسی میدونه راهنمائیم کنه ممنون میشم راستش قیمت بلیط دلیجان خیلی ارزان تر از سیمرغ و سبز است میخوام علتشو بدونم که قطار دلیجان چه شرایطی داره آیا تخت هم داره یا نه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
من همه رو امتحان کردم جز پردیس.
متاسفم که اینو میگم ولی قطارهامون یکی از دیگری کثیف تر و آلوده ترن!! مخصوصا مهتاب!!من به هیچ عنوان برای مسیر ریلی تهران -مشهد ,سفر با قطار رو اونم با بچه بهتون پیشنهاد نمیکنم .
خوش بگذره
ممنون دوستان عزیز انشاء الله امام رضا بطلبه . با قطار دلیجان کسی نرفته میخوام بدونم قطار دلیجان با سبز و سیمرغ چه فرقی داره ؟
هلن جان ما تهران هستیم برای 11شهریور تا 10مهر از روز دوشنبه فروش بلیط شروع میشه اگر خواستی به شماره 139 زنگ بزن تلفن گویا رجاء همه مشخصات را بهت میده خوش بگذره
بازم درمورد قطارها و مشخصاتش کسی میدونه خواهشن راهنمائیم کنه ممنون میشم
ممنون دوستان عزیز انشاء الله امام رضا بطلبه . با قطار دلیجان کسی نرفته میخوام بدونم قطار دلیجان با سبز و سیمرغ چه فرقی داره ؟
هلن جان ما تهران هستیم برای 11شهریور تا 10مهر از روز دوشنبه فروش بلیط شروع میشه اگر خواستی به شماره 139 زنگ بزن تلفن گویا رجاء همه مشخصات را بهت میده خوش بگذره
بازم درمورد قطارها و مشخصاتش کسی میدونه خواهشن راهنمائیم کنه ممنون میشم
اینم بگم پردیس تمیز بود (نسبت به قطارای دیگه) ما چون بچه نداشتیم راحت رفتیم، احساس می کنم اگه بچه داشتیم خیلی اذیت می شدیم
بارالها یاریم کن اگر روزی، جایی، چیزی را شکستم، دل نباشد.
2714
ما تو ماه گذشته با سبز رفتیم مشهد و با لوکس چهار نفره برگشتیم. فرقشون فقط تو این بود که قطار سبز اصلا صدا نداشت و لوکس چهار نفره داشت. یه کم هم قطار سبز تر و تمیزتر بود.
کوپه دربست گرفتیم و من و نی نی تو کف کوپه کنار هم خوابیدیم جرات نمیکردم بذارمش روی تخت های قطار کالسکه و کریر هم نبرده بودم
جیران جان راست میگه
وانیاریل از همه بهتره

من یه بار رفت رو با وانیاریل رفتم برگشت با دلیجان

واقعا در مقایسه با وانیاریل دلیجان خیلی بد بود
راهروهای تنگ..... کوپه های کوچیک..... از تختش هم که چی بگمممممممممم
دستشوییش هم که رفتم آب خیلی کم فشار میومد
ولی تو وانیاریل انگار تو دستشویی خونت بودی...........ههههههههههههههه
.. کوپه ها بزرگتر هستن در کل راحتتری

معجزه خدا ... عشقهای زندگیم
2706