2733
2734
عنوان

کت و شلوار داماد

3527 بازدید | 7 پست
سلام دوستان.

به نظرتون کت و شلوار داماد چه رنگی باشه بهتره؟

هم می تونید کلی بفرمایید هم اگر خواستید موردی:

1- مراسم نامزدی
2- مراسم عقد
3- مراسم عروسی

در مورد کراوات یا پاپیون و رنگش هم حتما نظر بدبد.
هانیه جان معمولا می گن واسه شب عروسی چون لباس عروس سفیده برای اینکه جلوه بیشتر بشه رنگ لباس داماد مشکی باشه بهتره که هر دو نمای خودشو رو داشته باشن .
البته سلیقه ای هست اما کت و شلوار سفید از جلوه لباس هر دو کم می کنه
واسه عقد یا نامزدی می گن چون کت و شلوار عروسی مشکی انتخاب می شه از رنگ های روشن تر استفاده کنید که تکراری نباشه مثلا توسی یا خاکستری و این رنگ ها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای زیبا تر شدن و ست شدن عروس و داماد بهتره که بلوز داماد یا لباس عروس یه رنگ باشن . مثلا اگر لباس عروس سفید یا نباتیه بلوز داماد هم همون رنگ باشه
کروات و پاپیون سلیقه ای هست . من خودم کروات رو می پسندم .

2728
هانیه جون عروسیته؟
به نظر من چون الان خیلی از مهمو ن ها کت و شلوار می پوشن توی عروسی و باید داماد توشون خاص و مشخص باشه باید کت و شلوار داماد یه فرقی با بقیه بکنه .
من 1 ماه دیگه عروسیمه . کت و شلواری که برای شوشو خریدیم از این مدل هاست که یقشون نگین و طرح داره . که البته بعدا این یقه ازش جدا می شه و واسه همین همه جا می تونه استفادش کنه . ولی شب عروسی خاصه و کمتر کسی همچین چیزی می پوشه
اگر باز هم سوالی داشتی بپرس . آخه ما تازه واسه شوشو کت و شلوار خریدیم . و از اونجایی که من روی خرید حساسم کلی از جاهای تهران و تقریبا تمام فروشگاههای برند های معروف رو دیدیم .
اگر آدرس فروشگاههایی که کت و شلوار جنس عالی و شیک خواستی بهت می دم
2740