2733
2739
دوستان من یه کلاس روانشناسی کودک میرم چند هفتس بحثمون درباره اموزش مسایل جنسی به کودکانه. دیروز بحثی پیش اومد که تقریبا همه با روان شناسه هم نظر بودند. ایشون توصیه میکردند در حضور کودک حداقل پوشش رعایت بشه. ولی یک نفر کاملا جبهه متفاوتی داشت. میگفت دختر سه سال و نیمش رو شوهرش میبره حموم و مسوول شستنش اونه و مساله این بود که میگفت شوهرش بدون شورت با دخترش میره حموم که این مسایل براش عادی بشه.به دیدگاه اون خانم ندارم و تقریبا در جریان هستم که فرهنگ ما چه جور تربیتی رو پیشنهاد میده. فقط میخوام بدونم این قضیه تو کشورهای دیگه چطوری باهاش برخورد میشه؟ کسی میدونه؟
تو خود حجاب خودی حافظ از میان برخیز.
عزیزم یه خانم دکتری بود روانشاس مهد دخترم بود می گفت برای یک بار هم شده بهتره جنس مخالف تو حموم مثلن بذاره بچه الت جنسیش رو ببینه البته همه خندیدن و گفتن عمرا شوهرمون قبول کنه خخخخخخخخخخخخخخ
البته خانم دکتره می گفت فقط یه بار مثلا
منتها فکر می کنم تو هیچ کجای دنیا اینطوری نیست که باباههه التش رو به بچه دخترش نشون می ده
منم همسرم دخترم رو می بره حموم 4 سالشه اما با لباس زیر
بر اساس گزارش رسمی ؛ علم و آزادی و رفاه اینجاست
غیر ما ، در تمام کشورها ، از فساد و گرسنگی غوغاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
منم فکر نمیکنم توی کشورای دیگه بچه آ ل ت پدرشو ببینه ولی خب مال خیلیارو میبینه!!خخخخخخخ
حرمت اعتبار خود را در میدان مقایسه با دیگران مشکن, که ما هریک یگانه ایم موجودی بی نظیر و بی تشابه...
اتفاقا منم یه کلاس فرزند پرورى میرم اما روانشناسى که میاد همچین حرفى رو تا حالا نزده(صحبتى که نیاز جون نقل کرد رو میگم)
اتفاقا همسر منم دخترم رو میره حموم اما با لباس زیر
کلا من عمرا نمیتونم حرف اون خانم رو قبول کنم فکر نمیکنم تو فرهنگهاى دیگه هم این روال وجود داشته باشه
خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است
میترسم ! کنارم باش!
2740
تو جامعه؟؟؟ تا حالا چنین چیزی رو نه خودم دیدم نه از کسی شنیدم. جز فرهنگ های خیلی خاص در بعضی کشورهای خاص. مثا سیک های هند. تی وی که دست خود خانواده هاست نمیشه قضاوتی دربارش کرد.
تو خود حجاب خودی حافظ از میان برخیز.
راستش من حتی خودم خوشم نمیاد جلوی دخترم که دو و نیم ساله هست کامل لخت باشم.... پدرش هم میدونم هرگز موافق نیست این کار رو بکنه.... شاید هم کاری که اون روانشناسها میگن درست باشه ... درست یا غلط نمیدونم ولی برای من خیلی این قضیه جا نیفتاده....
yesterday you said tomorrow....just do it
2706