2737
2734
عنوان

تجربه های سقطمون

| مشاهده متن کامل بحث + 308286 بازدید | 310 پست
سلام من هفته 6 بارداری که همین هفته بود دوشنبه نصفه شب با دل درد زیاد بیدار شدم رفتم دستشویی لخته خون تیره دیدم ابعاد کوچیک و تعداد زیاد ترسیدم اما امید داشتم تا صبح خوابم نبرد و همش خونریزی با لخته داشتم از پد استفاده میکردم صبح رفتم سونو گفت جنین تشکیل شده ولی ضربان قلب نداره تا 8 هفته وقت داری خیلی خوشحال شدم همسرم هم همینطور اما این شادی دوامی نداشت جواب سونو رو بردم به دکترم نشون دادم چون از قبل لک بینی داشتم بهم شیاف داده بود گفت شیاف ها رو قطع کن من امیدی به موندنش ندارم انگار اب یخ ریختن رو سرم بهش گفتم اما ممکنه قلبش تا 8 هفته تشکیل بشه شاید خونریزیم به خاطر هماتومه که داشته دفع میشده دید حالم بد شده گفت شاید ولی شیافتو قطع کن.... شبش حدودای ساعت 8 از دل درد نفسم بالا نمیومد با اورژانس به بیمارستان منتقل شدم .... گفتند داره سقط میشه و رشدش خوب نداره قلبم که تشکیل نشده قرص زیر زبونی و سرم بهم وصل کردند دیگه درد شدید نداشتم اما از ناراحتی تا صبح پلک رو هم نذاشتم خیلی تلخ بود... تا صبح چند بار رفتم دستشویی که لخته خون بزرگ مثل جگر گوسفند دفع میشد. صبح بردندم سونو گفت دفع شده اما بقایا به ابعاد 24*14 میلی متر داری کورتاژ باید بکنی که ما رضایت به مرخصی شخصی دادیم و اومدم خونه بعد از ظهر دیروز رفتم پیش دکتر خودم 3 تا قرص زیر زبونی داد امروز استفاده کردم یکیش مونده یه ساعت دیگه استفاده میکنم امیدوارم بقایاشم دفع بشه چون بارداری اولم بوده میترسم کورتاژ کنم الانم خونریزی دارم و تکه کوچک لخته هم دارم..... ولی هیچ چیز سفید رنگی ندیدم.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام بچه ها من یه سقط تو هفته سیزده بدلیل عدم رشد جنین داشتم تو هشت هفته رفتم برا سونو قلب که دکتر گ ...

عزیزم  خدارو شکر اشکم درآمد برای دختر ناز ت که با راحتی تو اونم اروم شده... خدایا شکرت

سلام من در ۱ماهگی سقط کردم بعد از ۹روز سونو رفتم که گفتن ۱۳ mm مونده..تا دوروز بعدش یعنی ۱۱روز خونریزی داشتم که شدتش کم بود..الان ۲روزه لکه بینی قهوه ای روشن دارم و تخمدانم درد میاد و امروز کمی خون تیراه ازم رفت و درد پریودی و کمر دارم..میخواستم بدونم علتش چه چیزی میتونه باشه؟و اینکه من در روزه ۱۱ خونریزیم رابطه جنسی داشتم..لطفا راهنماییم کنین خیلی نگرانم..آیا ۱۳mm ممکنه خودش دفع شه در پریوده بعدی و نیازی به کورتاژ نباشه؟

2738

سلام دوستان منم باید سقط کنم 5تا شیاف پروژسترون استفاده کردم الان شش روز از شیاف گذشته فقط کمی خیلی کم لخته کوچک قهوه ای وقتی دسشویی میرم ازم بیرون میاد چیکار کنم بدون دارم دفع بشه زعفران و تخم شوید و رازیانه خوردم اما هنوز خونریزی نکردم من فقط ساک حانلگی به قطر 31میل تو اخرین سونو بود درد هم ندارم تا چه مقدار باید صبر کنم خودس دفع بشه خطر نداره که صبر کنم الان هفته 12 هستم و رشد در هفته هشت بدون فتال پل و کیسه زرده متوقف شده 

گاهی گذشت میکنم گاهی گذر

سلام 

من امروز روز 32م دورمه 

این ماه آی یو آی کردم یک هفته است لکه بینی قهوای دارم  و دور روز اخیر حتی خونریزی هم داشته ام 

دو روز پیش آزمایش بتا دادم عدد 9/7 بود که گفتن 48 ساعت بعد تکرار شود با دکتر صحبت کردم بخاطر لکه بینی زیاد از دو روز پیش روزی یک شیاف 400 مصرف کردم امروز مجدد آزمایش دادم عدد بتا به 18/9 رسید آزمایشگاه مجدد دستور به تکرار آزمایش در 48 ساعت آینده  کرد 

و گفت استراحت مطلق کنید چون نطفه ضعیف است 

از بعد از ظهر خونریزیم بیشتر شده آیا احتمال بارداری هنوز وجود دارد؟ با توجه به این که من لخته خون مشاهده نکردم 

بنظرتون آزمایش بارداری رو طبق گفته آزمایشگاه مجدد بدم؟  یا با توجه به خونریزی دیگر لازم نیست

ممنون میشم کمک کنید 😳

خدایا دوستت دارم، بخاطر همه نعمتات شکر، برای رحمتت بهم توفیق شکرگذاری و برای حکمتت توفیق صبر عطا کن   

خاطراتتون خیلی غم انگیزه.منم سال ۹۳ تو ۶ هفتگی ب خونریزی افتادم و بچمو از دست دادم.سه سال نزاشتم باردار بشم البته شوهرم دیگه ترسیده بود.

خلاصه امسال با یه دل پر از امید باردار شدم وکلا ۹هفته بیشتر این خوشحالی طول نکشید.هفته ۸ رفتم گفتن ضربان نداره.واسه هفته بعدش رفتم بازم نشدو گفتن سقط فراموش شده هست😔😔

۹هفته ۵ روزم بود ک با ۳تا قرص زیر زبونی سقط کردم وبعدم که خونریزیم همون شب نه زیاد بود نه کم.الان یک هفتس از اون جریان میگذره و رفتم سونو گفت بقایا داری کامل دفع نشده باید تا میتونی پیاده روی کنی و دکترت برات دارو میده ک دفع کنی.😔اما من تا راه میدم دل درد کمر درد میگیرم😢دعا کنین با دارو دفعش کنم به اندازه کافی داغون شدم الانم داره ادامه دار میشه این جریان بیشتر اعصابم بهم ریخته😢

خاطراتتون خیلی غم انگیزه.منم سال ۹۳ تو ۶ هفتگی ب خونریزی افتادم و بچمو از دست دادم.سه سال نزاشتم بار ...

شما تو بارداری بعدی هم ازمایش های انعقادیرو بدین و بایدسلکسان بزنی

خدایا شکرت هزاران بار . بلاخره بعد از سه سال سختیییییی8 اردیبهشت 95 بتای مثبت بارداری برای دومین بار لبخند رو لبهایم نشاند.خدایا پسرم را به تو میسپارم خودت حفظش کن.برای سومین بار بتا بارداری ۲۳ بهمن ۹۶ مثبت شد.منتظرم سالم باشه و گل دختر.از صدقه سر جاری حسود سقط شد که پسر سالمی بود.22 دی 97 باز بتا مثبت و خداروشکر دختر هست...
شما تو بارداری بعدی هم ازمایش های انعقادیرو بدین و بایدسلکسان بزنی

سلام گلم میشه منو راهنمایی کنی.؟؟؟😶

من ۱دی سقط داشتم و الان ۵۷روزه خونریزی دارم وبقایا ۱۰در ۷میلی داشتم.یه هفتس که که اولاش شدید بود و دکتر رفتم گفت ممکنه پریود شده باشی وقتی تموم شد برو سونو.الانم لخته های اندازه عدس ازم خارج میشه بنظرت مال همون لخته ی باقی موندس؟؟؟آخه سونو گفت لخته مونده نگفت بقایا

کیستم ؟؟؟؟                                                                یک تکه تنهایی !!!
2706