2733
2734
ممنون میشم تجربه ایی ندارم
همون روز اول باسید حمام شن درسته چون مایع کیسه آب بهش چسبیده تو بیمارستان با چی تمیز میکنن؟ دیگه حمام نمیکنن؟
حمام واسه بند ناف خطر ناک نیست ؟ عوفنت نمیکنه؟
کلا نوزاد چند روز یه بار باید حمام کنه؟
نه عزیزم خطرناک نیست.

من که دخترم تا رسید خونه مستقیم رفت تو حمام. یه دوش کوچولو کافیه. لازم نیست توی وان بگذاری.

فقط تا حدی که تمیز بشه.

اون قدیمها بود که بچه رو نگه می داشتن با اونهمه کثافت تا هفت روز بعدش می بردند حمام.
اینستا taranomemehrian گروه داوطلب خیرین ترنم مهر
نوزاد رو زیاد لازم نیست. مگه اینکه کثیف کاری شده باشه.

بعد از 10 روز بچه رو اگه بتونی یک روز درمیان حمام کنی که خوبه.

بزرگتر که شد هر شب براش خوبه. می تونه خواب راحتی داشته باشه.
اینستا taranomemehrian گروه داوطلب خیرین ترنم مهر
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام عزیزم پسر منو تو بیمارستان نشسته بودن بعد از اینکه مرخص شدیم ینی فردای زایمان مادرم بردش حمام.
نه اتفاقا صابون واسه زخم بند ناف مفیده
دوباره پسرم رو ده روزگیش حموم بردیم و بعد اون هر موقع که بوی ترشک میگرفت خخخخخخخخ
اخه رفلاکس داشت معدش همش ارور میداد بیچاره

wedding countdown
2731
توی بیمارستان حمام میکنند اما چه حمام کنند چه نه
یک شب درمیون باید حمامش کنید
هیچ ایرادی نداره تازه بچه بهتر هم میخوابه
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
فقط حتماً 24 ساعت از زایمان گذشته باشه.آخه مطالعات نشان داده اون مواد باقیمانده چون خواص زیادی داره خیلی زود شسته نشه بهتر.

من دوشنبه ظهرزایمان کردم. چهارشنبه صبح شستیم
♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ خـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــداونـدا مـــرا آن ده که آن بـــــــه ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥ ♥♥
نه تنها مضر نیست بلکه خیلی هم لازم و مفیده . هم به رشد بچه کمک میکنه هم به آرامش و خواب راحت .

من پسرم رو از زمانی که به دنیا اومد(تو بیمارستان هم حمام کردنش) یکروز در میان حمام کردم . البته به استثتای زمستون ها که خیلی سرد بود هفته ای 2 بار.
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)
اون چیزهایی هم که میگی بهش چسبیده ممکنه چربی دوران جنینی باشه که میگن برای پوست نوزاد هم مفیده و تا یکی دو روز هم بمونه مفیده . وگرنه بعد از زایمان تا حدی بچه رو تمیز میکنن .
رَبِّ هَبْ لِی مِن لَّدُنْکَ ذُرِّیَّةً طَیِّبَةً إِنَّکَ سَمِیعُ الدُّعَاء (آل عمران/38)