2733
2739
سلام دوستان عزیز.
فرقی نمیکنه مامان شدین یا نه. لطفا رو این سوالات فکر کنید و جواب بدین. ممون
1- فکر میکنید چرا خدا بهتون نی نی داده؟؟؟
2- انگیزه خودتون از نی نی دار شدن چی بوده؟؟؟
3- اگه یه روز بچتون ازتون بپرسه چرا منو بدنیا آوردین چی جواب میدین؟؟
***زندگی کن و بخند***فقط به خاطر آنهایی که با لبخندت زندگی میکنند***
چون یک عالمه عشق تو دلم قلمبه شده میخواستم دو نفر توی زندگیم باشن که تقدیمشون کنم اول همسرم و الان زاییده عشقمون دخمر نازم که تقریبا سه ماه دیگه بدنیا میاد
امیدوارم لایق مادر شدن باشم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

1چون خواستش این بوده
2زونق به رندگیمون/من خیلی بجه دوستم
3جون خدا خواسته یه ستاره بهم هدیه بده
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.
2728
من تا یه هفته دیگه مامان میشم. ولی واقعا نمیدونم هدف خدا از این که لطف کرد و بهم نی نی داد چی بوده.؟؟ برا سوالات بعذدی هم جواب قانع کننده ای پیدا نکردم
مامان بهاره و مامان لیلا مرسی از نظراتتون.
1-خدا از ته دلمون باخبر بود ...میدونست که با آمدنش زندگیمون جون دوباره میگیره ..

2-ما هر دومون عاشق بچه ها بودیم ..

3-عزیزم من وبابایی باهم خوشبخت بودیم .اینقدر که دلمون میخواست همه دنیا را شریک خوشبختیمون کنیم .ولی از پس یه دنیا برنمی اومدیم .تصمیم گرفتیم یه نفری را داشته باشیم که خودش یه دنیا باشه برامون
خدای خوبم ...دخترم رو برام حفظ کن .
انگار زندگی بدون فرزند بعد از مدتی تنوع ندارههه و ادم دنبال یه تغییرههه بگذریم از اینکه نسل به نسل ادامه داشته و دلیلش هم نمیدونم چیه ولی اگر باردار نشی رسوات میکنند همین مردم.... شایدم به خاطر حرف مردم
2738
نظارتتون خیلی جالبه. دوستان.مامان بهاره، طلا جون،و هستی جون و زری جون مرسی از نظراتتون. من فکر میکنم تنوع به تنهایی کمه. نمیدونم میتونیم با هم به یک جواب درست درمون برسیم یا نه؟
1-چون احتمالا خدا خیلی دوستمون داشته که یه امانت به این بزرگی بهمون داده....شایدم خواسته که امتحانمون کنه....شایدم خواسته بهمون هدیه بده...یه هدیه بزرگ...
2-نی نی دار شدم چون فکر کردم این قدر عشق در درونم هست که بتونم بدون مضایقه به یک انسان دیگه بدم که حاصل اشتراک من و همسرمه و این قدر انرژی دارم که بتونم لذت زندگی کردن رو بهش یاد بدم....لذت اختیار رو....لذت بخشیدن رو و خیلی چیزای دیگه....در کل خواستم عاشقانه تر زندگی کنم...
3- بهش می گم چون دلم می خواست که با اون بودن رو تجربه کنم و فرصت زنده بودن اون رو که خدا براش مقدر کرده بوده من براش آماده کنم....و بهش می گم احتمالا وقتی خودش نی نی دار می شه این حرف رو بهتر می فهمه
مرسی شاسوسا جون. فکر مکین بچه بتونه این حپجواب ما رو درک کنه. جوابت منو به فکر فرو برد. مرسی از نظرت عزیزم
یادمه بچه هام همه این سوالو از من کردن که مامان؟ چرا مارو بدنیا اوردی؟ هم در کودکی هم تو بزرگسالی این سوالو داشتن.
همه پرسیدن جز بهارکم.
جواب همه یکی بود چون مامان عاشق بچه هاشهو
اگه الان شرایطشو داشت باز هم نینی بدنیا میاورد.
آپلود عکس , آپلود رایگان عکس , آپلود تصویر , آپلود فایل , آپلود سنتر ,آپلود عکس برای وبلاگ , فضای  رایگان برای آپلود عکس , آپلود عکس با لینک مستقیم , آپلود عکس رایگان, free image upload center , آپلود رایگان فیلم , آپلود عکس برای بلاگفا
1-خدا بهم نی نی داده تا خوشبخت تر از قبل زندگی کنم.تا معجزاتش رو لحظه به لحظه از اول لقاح ,بارداری و و و و تا.....با تمام وجودم ببینم و درک کنم.و هر روز بیشتر ز قبل به وجودش ایمان بیارم.و اینکه بالاخره خدا به همه یه صفحه سفید میده یا مثلا خمیر بازی و صبر میکنه ببینه ما اون خمیرو به چه شکل درمیاریم.و تو اون صفحه چیا مینویسیم.
2-انگیزم به ثمر رسیدن عشقی بود که من و همسرم به هم داشتیم و داریم.و اینکه منم خودمو آماده کردم تا تمام سعیمو بکنم با اون خمیر اونچه که حقش هست و خدا خواسته یه شکل درست کنم.یه موجود آزاد و مهربون و با اراده که هروقت خواست بتونه مستقل زندگی کنه و راهشو پیدا کنه.
3-بهش میگم واسه اینکه میدونستم اگه بیاد یه دنیا عشق و شور و نور و برکت و شادی به خونه سرازیر میشه.و همینطورم شد.
فقط درست کردن اون خمیر اولیه سخته مخصوصا تو این دوره زمونه.خیلی باید تلاش کنیم تا وقتی بزرگ شدن به خاطر دنیا اومدنشون سپاسگزار ما باشن نه خدای نکرده دلخور و ما هم پشیمون.
امروز، اولین روز بقیه عمر شماست!
2706