2733
2734
شکوه زن خودت اونوقت چی دوست داشتی ؟
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
شما اینجورى میگید من مى ترسم خببب من ناشکرى نمیکنم مهم سلامتیه ولى نمیخام دخملم پسر شههههههه
دکتر معینى دو بار گغته دختره ممکنه پسر شه؟
آورده دنیا یه دونه / اون یه دونه پیشه منه/ خدا فرشته هاشوکه / نمیسپره دست همه (به لطف خدا مامى الانى) CafeMom Tickers
2738
سلام بچه ها منم از وقتى شنیدم یکى از دوستام توى آخرین سونوگرافى که رفته بود از دختر به پسر تغییر کرده بود کلى استرس گرفتم تا امروز که رفتم سونو و براى بار چهارم از دکترم پرسیدم و دوباره گفت دختره خیالم راحت شد من هم سلامتى نى نى از همه چى برام مهمتر ه ولى به قول گلگون جون با این همه گل سر و تل و لباس دخترونه و اتاق صورتى چه کار میکردم خدا رو شکر
انشالله براى همه ى مامانا که از همون اول دکترا جنسیت نینیشون رو میگن همون باشه و البته سالم باشن اول از همه
آمین�