2733
2739
عنوان

با شر نفاثات فی العقد چه باید کرد؟

2554 بازدید | 20 پست
سلام دوستان.من مدت طولانی اییه که یه گرهی تو کارم افتاده.البته قبلنا میگفتم شاید یه ازمایشه،گاهی فکر میکردم گناهام باعث شده کارم گیر کنه ولی تازگیها شک کردم که نکنه یکی برام دعایی چیزی نوشته و گره انداخته تو کارم.دوست ندارم پیش دعا نویس یا فالگیر برم واقعیت اینه که باورشونم ندارم .راستش خود این دعا نوشتن و گره انداختنم باور نداشتم ولی چند وقته میگم شاید واقعا چنین چیزی باشه به خصوص که یه ایه هم تو قران در این مورد هست.
اگه کسی آیه ای ،سوره ای یا دعایی برای باطل کردن طلسم و دعا بلده لطفا یگه.دیگه درمونده شدم به خدا .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
ایه الکرسی و چهارقل زیاد بخون
2- من شر ما خلق
3- و من شر غاسق اذا وقب
4- و من شر النفاسات فی العقد
5- و من شر حاسد اذا حسد

1- بگو {{{{پناه می برم}}} به پروردگار سپیده دم
2- از شر تمام آنچه آفریده
3- از شر هر موجود شرور وقتی شبانه وارد می شود
4- و از شر زنان دمنده در گره ها
5- و از شر هر حسود هنگامی که حسودی می کند
فاطیما جون من به سحر و جادو اعتقاد ندارم ولی مادر بزرگم خدا بیامرز همیشه می گفت قران رو بذار تو پلاستیک و4گوشه اش رو بزن تو یه کاسه آب و اون آب رو 4 گوشه خونه ات بریز هم برکت خونه ات زیاد میشه و هم اگه کسی دعای بد برات کرده باشه باطل میشه من این کارو می کنم و واقعا بهش اعتقاد دارم کار بی ضرری هم هست میتونی اینو هم امتحان کنی عزیزم
LilySlim Weight loss tickersبرای داشتن فردای بهتر....از خودم شروع می کنم.
فرشته وحى پس از خواندن آیات این دو سوره بر قلب نورانى پیامبر، گفت: خدا وجود گرامى تو را از هر آنچه آزارت رساند، و نیز از چشم بد و حسود حفظ مى کند و شفایت مى بخشد.
http://tadabbor.org/?page=tadabbor&SOID=113&AYID=1&TPIV=T3
نرو پیش دعا نویس که بدتر می شه
ولی واقیعت داره
برو از عطاری یه ماده ای بگیر به نام قلیاب بجشون فکر کنم باید با سرکه بجوشنونی بعد بریز 4 طرف خونه
دعا نویس اگه بخواد باطل هم کن یه چیزه دیگه رو تو زندگست خراب می کنه
سوره یاسن رو بخون هروز
اول هر ماه قمری مرغ قربونی کن بده به فقیر
هرروز 500 برا بچت 500 برا خودت شوهرت صدقه بزار کنار در ماه چیزی نمیشه ولی میلیونها بلا رو ازت دور می کنه
خدایا همه مستاجرا خونه دار بشن زودتر*** الهی آمینننننننننننننن