2733
2734
عنوان

چند روز بعد از نزدیکی می تونیم بفهمیم که بارداریم؟‌

| مشاهده متن کامل بحث + 379074 بازدید | 113 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

سلام من حدود یک ماه پیش با نامزدم نزدیکی داشتم بدون کاندوم .هنوز پرده دارم و هیچ گونه دخولی انجام نشد ایشون منیشونم روی شکمم ریختن این کارو برای چند بار انجام میدادیم قبلا حدود یک ماه پیش 😔الان چند روز قرار بوده پریود شم ولی نشدم .علایم بارداری رو هم‌خوندم هی کدوم و ندارم .ولیهر چی زعفرون‌ میخورم و زیره دم میدم با ویتامین cزنجبیل و دارچین و اینا پریود نمیشم .تو رو خدا کمکم کنین .از کجا بفهمم باردارم‌یا نه 😭😭😭😭😭😭

سلام بچه ها تو رو خدا یکی جواب منو بده به شدت مظطرب و نگرانم من قبلن پریود نامنظمی داشتم حدود یک الی ...

سلام دوست من.

آزمایش خون رو 3 روز بعد نزدیکی میتونی بدی و جواب دقیق و درست بهت میده. من خودم بی بی چک رو قبل پریود زدم و جواب داد بهم. منم مثل تو عادت نامنظم داشتم و قرص مصرف میکردم. 

سلام من حدود یک ماه پیش با نامزدم نزدیکی داشتم بدون کاندوم .هنوز پرده دارم و هیچ گونه دخولی انجام نش ...

تا جایی که من میدونم اینطوری باردار نمیشی عزیزم. پس نگران نباش. اما واسه اطمینان ازمایش خون بده. نیازی به دستور پزشک هم نداره. قیمتشم زیاد نیست

سلام ببخشیدچندروزبعدازرابطه زن وشوهری میشه فهمید که حامله هست طرف؟ینی تایکی دوهفته بعدش میفهمه؟؟

والا سوال خود منم هست. خیلی راجع بهش تحقیق کردم. من خودم یکی دو هفته قبل عادت بی بی زدم جواب مثبت بود. میگن 3 روز بعد نزدیکی با آزمایش خون میتونی بفهمی. اما میگن بی بی رو باید 12 روز حد اقل بگذره. ولی جواب دقیق رو بعد عقب افتادن عادتت میده بی بی چک

سلام من حدود یک ماه پیش با نامزدم نزدیکی داشتم بدون کاندوم .هنوز پرده دارم و هیچ گونه دخولی انجام نش ...

نیستی عزیزم. خودت و اذیت نکن

دوست دارم تمام اطرافیانمو سرحال و خوشحال کنم. خدا رو شکر از همه چیز راضیم اما پای غیبت راجع به جاری هم هستم😂

من ازروز بعداز اقدام کمردرد شدید دارم البته عفونت ادرار و قارچ جلو هم دارم  بعداز دوسه روز زیردلم هم درد میکرد واحساس خستگی  دارم هریه روز درمیون هم بی بی چک میذارم منفی نشون میده 8روز مونده تا پریودیم میترسم هم الکی برم آزمایش بدم میگن عفونت ادرار کمردرد هم میاره راست میگن ؟ کسی چیزی میدونه دراین مورد

اللهم صل علی محمد والله محمد و عجل فرجهم 
2706