2733
2739
سلام
من یه دختر 5 ساله دارم یه کارایی انجام میده که من همش فکر میکنم مشکل عصبی داره خواهش میکنم فقط بهم بگید این کارهایی که میکنه عادی هستش یا نه . من الان باردارم همش هم نگران هستم.
دخترم همش دوست داره ازار برسونه مثلا میخوابه بغل من بعد ارنج منو میخارونه این کارش به حدی تو بلند مدت منو ازار میده که نگو
یا مثلا میخواد یه چیزی رو بذاره سر جاش بعد نمیره با یه هرسی دندوناشو فشار میده رو هم
یا اینکه عصبانیه تند تند و بی اراده دستاشو به هم میزنه
این کارهاشو که میبینم خیلی نگران میشم خواهش میکنم کمکم کنید و یه متخصص مغز و اعصاب خوب هم به من معرفی کنید
اکه فکر میکنی کاراش غیر طبیعی هست متخصص مغز نمیخواد ببری برو بیش یه مشاور کودک اونا تست میکیرن هرجا لازم باشه میفرستن اصلا ممکنه مشکل رفتاری داشته باشه و نیازی به مغز و اعصاب نداشته باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میتونی یه کم بیشتر از کارهاش توضیح بدی
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2728
مهسا جان یه کم از روند تولد(مشکلات زایمان اگه داشته)

روند رشد(مراحل نشستن و راه رفتن و ....به موقع بوده)

چقدر شیر خورده از سینه یا شیشه

و میزان ارتباطش با شما و پدرش رو بگو
زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
عزیزم منتظر شدم نیومدی یه کم اطلاعات بیشتر بزار بعدا میام
ممنونم که جوابمو دادید
سارگل جون
من طبیعی زایمان کردم زایمان خوبی داشتم البته یه وقتایی به شدت ناراحت میشدم و دعواهایی با همسری داشتیم ولی در کل مشکل خاصی نداشتم
روند رشدش هم خوب بود خیلی زود راه افتاد ولی تا 2 سالگی صحبت نمیکرد بعد بردمش مهد با بچه ها 1-2 ساعت بازی میکرد شروع کرد به صحبت کردن . به شدت به من وابسته بود تا 3.5 سالگی بعد کمتر شد
تا 2 سال و 2 ماه شیر خودمو خورد با بدبختی از شیر گرفتمش .
از 8-9 ماهگی همه رو چنگ میزد تا 3 سالگیش با بدبختی از سرش انداختیم و خیلی جاها پدرش و من دعواش میکردیم و میزدیم پشت دستش
از لحاظ هوشی عالی هستش یه کم خجالتی هستش به تلوزیون خیلی علاقه داره
2738
مهسا جون رفتار بچه هاتا حدود زیادی به جو خونه و رابطه پدر و مادر ارتباط پیدا می کنه.حتما با یه مشاور کودک صحبت کن .سعی کن اگر بحث یا بگو مگو هرچند کوچیک حتی در حد بلند حرف زدن هم باشه در حضور دخترت اتفاق نیفته .گاهی پدر مادرها حواسشون نیست که بچه ها کوچکتر از اون هستند که بتونند این صحنه هارو تو ذهنشون حلاجی کنند.بعضی وقتها هم اتفاق می یفته که محیط مهد برای بچه تنش زا میشه .عزیزم باید دنبال این موضوع رو بگیری و قبل از به دنیا اومدت نینی جدیدت بتونی مدیریتش کنی وگرنه با اومدن بچه جدید یه خورده کارت سخت تر میشه.موفق باشی دوستم.
کمترین صبر خدا چهل سال و هفده روز تو در تو ست . اخوان ثالث
عزیزم شاید بخاطر حاملگیت اینطوری شده پسر منم از وقتی داداشش دنیا اومد رفتارش عوض شد.
به روزگار گفتم چرا رو چرخ وفلک تو بعضیها بالان وبعضیها پایین؟
لبخند زد وگفت نترس میچرخه.