2703
2553
البته میدونم زایمان طبیعی برای بعضی ها بهترین انتخابه...
اما اگه کسی نتونست طبیعی زایمان کنه و خواست سزارین کنه چه روشی بهتره براش؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با توجه به گفته دکترا و ماماها بی حسی عوارض کمری داره ..............الان دیگه از امپول هایی استفاده میکنن که کمر درد نمیگیری ولی اگه سرتو تکون ندی دچار سردرد هم نمیشی......ولی بیهوشی مواد بیهوشی روی جنین هم تاثیر داره و. همش خواب الود و کسل هست و نمیتونه خوب شیر بیخوره عوارض دیگه ای هم برا مادر داره .......
2720
من هر دوتاش رو تجربه کردم به نظرم بی حسی بهتره

کمتر گیج می شی و میخوابی تو اتاق عمل همه چیز رو می بینی و از همه مهمتر اینکه بچه ات رو می بینی .. من برای به هوش اومد بعد از بی هوشی کامل اذیت شدم .. خیلی
من نمیدانم چرا حضرت دوست لطف ویژه ای دارد به من ...شکرت ای حضرت دوست
2714
اگر هم نمیخوای از اتاق عمل چیزی بفهمی وقتی آمپول بی حسی رو بهت زدن .. یه شربت بهت میدن میخوری میخوابی .... ولی باز بیحسی و بعد از اینکه به هوشاومدی انگار خواب بودی .. تا 3 ساعت بعدش هم پاهات حسشون بر میگرده

آمپولشم اصلا ترسناک نیست خیلی ضریفه مقل این سرنگهای ... انسولین هست ضریف و نازک اصلا حسش نمیکنی .. فقط حس میکنی که پاهات داغ شده همین

من فکر میکردم طول میکشه تا بی حس بشه همین که زدن برام گفت دراز بکش شروع به کارکردن خانم دکتر گفتم هنوز حس دارم گفت تا ضد عفونی کنم تو هم بی حسی واقعا همینطوره تا یکمی به تادین به ناحیه عمل زد تیغ رو زد من اصلا هیچی نفهمیدم .. اتاق عمل هم مثل تو فیلمها نیست که هزار تا دستگاه بالای سرت باشه و جیغ و ویغ کن تازه دکتر بی هوشی بالای سرت نشسته و باهات حرف میزنه و همه چیز تحت کنترلشه

من که خیلی راضی بودم احساس میکردم با دوستام تو یه اتاقم هههههه
من نمیدانم چرا حضرت دوست لطف ویژه ای دارد به من ...شکرت ای حضرت دوست
2706