2703
2553
عنوان

سزارین با بیهوشی کامل بهتره یا با بیحسی موضعی؟

| مشاهده متن کامل بحث + 81864 بازدید | 37 پست
من بی حسی بودم و با اینکه آدم خیلی ترسویی بودم اما فوق العاده بود و خیلی خیلی از این انتخابم راضیم ... برخلاف نظر بقیه تو بیمارستان مجبورم کردن 3 ساعت بعد از عمل راه برم و بهم گفتن راه رفتن باعث میشه عوارض کمتری داشته باشی ولی بهم گفتن نشینم و دراز بکشم ...
من شب اول حدود 3 ساعت راه رفتم و البته از شیاف هم استفاده کردم (به خاطر فشار بالا بهم گفتن نباید درد رو تحمل کنم و به محض درد داشتن شیاف بذارم)

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ازیتا جان من اتفاقا با دکترم در این مورد حرف زدم به من گفتن که اگه کسی براش امکان زایمان طبیعی هست و هیچ مشکلی اگه نداشته باشه و نترسه در قدم اول طبیعی خوبه اما اگه ترس داشته باشه و یا لگنش و یا وزن بچه زیاد باشه و موردهای دیگه سزارین بهترین گزینه هست اما اینکه کدوم سزارین بهتره هم من باز ازش چون زیاد پرس و جو کردم و خیلی سماجت داشتم البته نمیخوام جو سازی بشه و خدایی نکرده کسی دچار ترس بشه ولی چون به دکترم اعتقاد دارم و این دکترها خودشون در این موردها تجربه های زیادی دارن سزارین بی حسی موضعی رو بهتر از سزارین بیهوشی کامل به من معرفی کرد دلیلشم این بود که در بیهوشی کامل هستن مادرانی که دور از جون مادران به هوش نیومدن و فوت کردن و یا خیلی بد به هوش امدن و بستگی به جنس بدن ادم داره اما در بی حسی خطر کمتره و تازه به هوش هستی و به دنیا امدن بچه ات رو میبینی و میتونی بهش شیر بدی اما در بیهوشی کامل احتمال به هوش نیومدن وجود داره
سلام . خانمهای محترمی که بی حسی موضعی برای سزارین انجام دادن آیا تزریق به کمر درد داره تو چه حالتی تزریق انجام میدن . من خیلی می ترسم.سوند چطور؟
آدرس سایت فروشگاه گل اندام : http://golandam.net/ فروش انواع لباس خواب و لباس زیر برندهای معروف و اصل ترکیه : NBB / YENIINCHI / X-LAYDY / BELLADONNA . آدرس کلوپ : http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=18606
2456
سلام .... منم بی حسی بودم .... اول خیلی ناراحت بودم که بی حسم می کنن ... اخه قرار بود منو بی هوش کنن ... ولی یک روز مونده بود به جراحیم سرما خوردم و دکتر بی هوشی بهم گفت که اولا واسه سرمات دوما واسه تیروئیدم که بعد از جراحی امکان تپش قلب وجود داره و چون من خودم تپش داشتم تپش رو تپش دیگه هیچی .......
ولی وقتی جراحی تموم شد متوجه شدم که خدا منو دوست داشته که بی حسم کردن ..............اخه من قبل از جراحی همیشه دعا م یکردم هر راهی کمتر درد داره من زایمان کنم ... اخه من از طبیعی شدیدا می ترسیدم و دکترم هم بهم گفته بود تا 6 فروردین تو نمی تونی این بچه رو تحمل کنی و من به پشت خوابیده بودم ... اخه زایمانم 6 فروردین وقتی دکی از سفر برمی گشت بود و خدا خواست تا من این بچه رو 9 فروردین دنیا بیارم ................و از جراحی راضی بودم ................. وقتی 10 ساعت سرت رو جابه جا نکنی و موقع جراحی دکتر بی هوشی وارد داشته باشی هیچ کمر دردی نداری ... البته یه خورده رو داری ها .......تا از ریکاوری بیارنت تو بخش و مرفین تزریق کنن دردش خیلی زیاده و می خوایی خدا 100 بار تو رو بکشه ............ولی همین که مرفین زدن اروم می گیری
خدای خوب و مهربونم عاجزانه ازت درخواست می کنم که "هیچ مادری رو با فرزندش امتحان نکن......... این کوچولوهایه که بیمارن رو هر چه زودتر شفا بده ......................... دختره سیترا ..........ابولفضل کوچولو.....همه اونایی که ما نمی شناسیم............
2714
سلام
من قرار بود بیهوشی بکنم
تو اتاق عمل رایمو زدن گفتن بیحسی خوبه
امپول بی حسی رو 2 بار توکمرم فرو کردن
نشد
دکی گفت مجرا تنگه
البته خدا میدونه راسن ودروغشو.....
منم دادو هوار کردم
گفتن باشه بخواب بیهوشت کنیم
بعد عمل خارش شدید تو بدنم داشتم خدا نصیب گرگ بیابون نکنه 3-4 ماه درگیر بودم
ولی سردرد اینا نداشتم
بارداری دوم حاملگی خارج رحم بود
دوباره عمل کردم با بیهوشی
بهتر از اولی بود
الان باردارم فک کنم بازم بیهوشی
خدا به دادم برسه
دعا کنین
خدایا مرا آن ده که آن به
سلام من نه ماهمه و نزدیک زایمان ولی نمی دونم موضعی انجام بدم یا بیهوشی کامل هرکسی یک چیزی میگه نمی دونم کدوم بهتره
تولد انسان روشن شدن کبریتی است و مرگش خاموشی آن! بنگر در این فاصله چه کردی؟ گرما بخشیدی...!؟ یا سوزاندی...؟!!
2706