2410
2553
عنوان

مامانهای تبریز

| مشاهده متن کامل بحث + 577982 بازدید | 13578 پست
سلام افسون جون

سونوگرافی دی خیلی خوبه

خیابون طالقانی هستش
دنیای مجازی اون بیرونه که همه توی یه قیافن، دنیای واقعی اینجاست همه بی ریا وخاکی ،کسی زخماشو نمی پوشونه، کسی اشکاشو پاک نمی کنه، کسی بغضش رو قورت نمیده
خواهش زیباجان
دنیای مجازی اون بیرونه که همه توی یه قیافن، دنیای واقعی اینجاست همه بی ریا وخاکی ،کسی زخماشو نمی پوشونه، کسی اشکاشو پاک نمی کنه، کسی بغضش رو قورت نمیده

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهش افسون جون
2720
سلام خانمهای تبریز
امیدوارم سالم و سرحال باشین و منم تو جمعتون راه بدین.
من هفته 15 بارداری هستم. دکترم حوریه حلیمی میلانی تو شهناز هستش. کسی میدونه دکتر خوبیه یا نه؟ من به خاطر در دسترس بودن و اخلاق خوبش انتخاب کردم اما هنوز دودلم. نمیدونم چه جور دکتریه. چیزی در موردش از کسی نشنیدم. دوست ندارم دکترم خیلی سرش شلوغ باشه و در دسترس نباشه برای همین سراغ خیلی مشهورها نرفتم. نظر شما چیه؟
من دومین سونگرافیم رو رفتم دی. برخورد دکتر بینظیر بود. من خیلی از رفتارش خوشم اومد. البته مهمتر از اون تشخیصه. دکترم میگفت دی خیلی خوبه. ظاهرا هم فقط برای تشخیص ناهنجاری های جنینه و غیر باردارها رو پذیرش نمیکنه. حتی جنسیت بچه رو هم تعیین کرد. البته من دودلم که درسته یا نه چون تازه هفته 14 رو تموم کرده بودم.
اگر جای بهتری از نظر تشخیص و یا دستگاه و ... میشناسین بهم معرفی کنید.
افرا جان برا سونو بهترین جا رو انتخاب کردی سونوگرافی دی (دکتر عابدین زاده) بهترین دکتر رادیو لوژی تبریزه ولی درمورد دکترت من حتی اسمش رو هم نشنیدم این همه پزشک حاذق چرا اونو انتخاب کردی؟؟؟
CafeMom Tickers
افراجون منم دی رومیپسندم

ولی درمورددکترت منم حتی اسمش روهم نشنیدم به نظرمن ببین کی ازکدوم دکترراضی هست واسمهاش رویادداشت کن ویکیش روانتخاب کن

مثلادکترمن مهری معین زاده بودکه هم اخلاقش خوب بودهم خودش خوب بودوهم کارش عالی بود
2714
راستش وقتی در مورد دکتر تحقیق میکنی اونقدر اسامی مختلف میگن که آدم واقعا سردرگم و گیج میشه. من مشهور هارو تا حدی میشناسم ولی دلم نمیخواد دیگه خیلی مطبشون ازدحام باشه و اذیت بشم. معمولاً هم دکترهای خیلی معروف برای زایمانهای پرخطر و ... شاید بهتر باشن. از دوستان و ... هم که تحقیق میکنم هرکدوم یه اسم میگن که منم به قول شما نشنیدم و نمیشناسم. البته قرار هم نیست بشناسم! خوب بارداری اولمه و تا حالا به دکتر زنان زیاد مراجعه نکردم. مثلاً یکی از دوستان دکتر فکور رو معرفی کرده، یکی دکتر تقی زاده رو که از برخودش اصلاً خوشم نیومد(دوبار مراجعه کردم). یکی از ملاکهام اینه که زایمان طبیعی انجام بده و یکی اینکه با بیمارستان بهبود همکاری کنه. هرچند هنوز معلوم نیست بتونم زایمان طبیعی انجام بدم یا نه اما بهبود تنها جایی که زایمان آسان داره و بخصوص برای مامانهایی که در کلاسهای زایمان طبیعی شرکت میکنند خیلی مایه میذاره.
این کلاسها تو الزهرا تشکیل میشن و حتی برای مامانهایی که نمیخوان طبیععی زایمان کنن هم مفیده. حتی برای مادرهای با تحصیلات بالا هم آموزنده و لازمه. همکلاسیهای من که دانشجوی ارشد هستند اغلب شرکت کردند و اعتراف میکنند بسیار آموزنده بوده. اگر دوست داشتین شما هم ثبت نام کنید. یه همراه هم با شما آموزش می بینه تا در حین طایمان از نظر روحی و ... به شما کمک کنه. موقع زایمان یک اتاق اختصاصی به شما میدهند تا با همراه آموزش دیده تون که مثلا مادر یا خواهرتونه اونجا باشین. اگر دکترهای دیگه ای هم معرفی کنید ممنون میشم.
مطب خانم دکتر معین زاده کجاست؟ در مورد دکترم چیزی که دلگرمم میکنه اینه که مطبش چندان هم خلوت نیست و مراجعه زیاد داره.
مطبش خیابون هفده شهریور جنب بانک ملی ساختمان ایران

زایمان طبیعی هم داره
بهتریننننننننننننننننننننننننننن سونوگرافی صانعی هست شک نکن بیش از 4 سونوگرافی رفتم برا وزن جنین نتها جایی که دقیق گفت صانعی بود هفته 14 جنسیت جنین را با اطمینان گفت من خیلی به کارش ایمان دارم اخلاقش هم خوبه و وقت میذاره
عکاسی تخصصی مادر و کودک در تبریز, تخفیف ویژه 30 درصد در ماه محرم و صفر با دکورهای متنوع و اختصاصی کودک
سلام مامانهای خوب تبریزی
میدونید این استیکرها و پوسترهای مخصوص اتاق نی نی رو تبریز از کجا میشه خرید؟ من تو اینترنت چند تا سایت هست که فروش اینترنتی داره اما اگر جضوری باشه و برم از نزدیک ببینم خیلی بهتره. ممنون میشم راهنمایی کنید.
همینطور برای خرید سیسمونی (وسایلی مثل کریر، کالسکه و ...) کجا رو پیشنهاد میکنید؟ نمیخوام خیلی گرون و سرسام آور باشه! نمیخوام خیلی فکسنی و ارزون هم باشه. من متاسفانه هیچ تجربه ای در این زمینه ها ندارم کسی هم نیست ازش کمک بگیرم. ممنون میشم منو مثل خواهرتون راهنمایی کنید... گناه دارم ها!!!!!!!
سارا جان مزرعه خیلی قشنگ بود.

افراجان پزشک زنان تو تبریز خوشبختانه خیلی زیاده ولی ندونستم که شما می خواهی که پزشکتون آقا باشه یا خانم یا فرقی نمی کنه در هر صرت من چند تا دکتر خوب برات معرفی می کنم که البته شاید خودت هم بشناسی.
دکتر صدیقه عبداللهی فرد _جنب بیمارستان شمس

دکتر اله مدارک- خیابان 17شهریور جدید

دکتر سیمین تقوی -17شهریور جدید

آقای دکتر امیری _نرسیده به بیمارستان شمس

آقای دکتر پرویز آزادی - چهار راه باغشمال

آقای دکتر صراطی نوری

این ها فکر کنم بهترین های تبریز باشن امیدوترم که زایمان راحت و خوبی داشته باشی.
CafeMom Tickers
ساراجان من هم مزرعه روپسندیدم
2706