2733
2739
سلام ممکنه در مورد این روش کمی توضیح بدی ممنون میشم
پروردگارا به من دانش عطا کن و مرا به صالحان ملحق فرماى و براى من در [میان] آیندگان آوازه نیکو گذار و مرا از وارثان بهشت پر نعمت گردان .

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
خانومایی که با آی یو آی تعیین جنسیت کردن
لطفا اگه اطلاعاتی در این مورد دارید و یا انجام دادید ما را هم راهنمایی کنید
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=22186&ChatDate=30-4-1392
توی این کلوب منتظرتون هستیم لطفا اگه اطلاعاتی دارید ما را هم راهنمایی کنید
دومین نی نی مامان بیصبرانه منتظرتم .الهی به امید تو

سلام

من ميخواستم از روش هاي آزمايشگاهي براي تعيين جنسيت استفاده كنم كه يكي از اقوامم كه دكتر بود بهم گفت كه روش خوبي نيست كه آي وي اف كني يا پي جي دي كني احتمال سرطان زايي رو خيلي بالا ميبره و ممكنه در آينده سرطان تخمدان يا پستان بگيري بعد بهم يك مقاله دانشگاهي نشون داد و گفت با سند و مدرك بهت ميگم من خيلي خيلي ترسيدم و به همين خاطر مي نويسم كه كسي اينكارو نكنه واقعا يه پسر ديگه اينقد ارزش نداره كه آدم بميره😇😇

راستي 

دوستان احتمالا كسي دكتر طاهره مختاريان رو ميشناسه 

من از خيلي ها در موردش تعريف شنيدم كه كارش براي انتخاب جنسيت و  موفقيت بالا داره 

حتي به شهرستاني ها و خارجي ها هم مشاوره ميده لطفا اگر باهاش در ارتباطه شماره تلفنش رو برام بذاره 

سلام دوستان ميخواستم تجربه خودمو بهتون بگم 

من براي بچه اولم خيلي دلم ميخواست به جنسيت دلخواهم برسم  كلي هم تو اينترنت رژيم جمع كردم و استفاده كردم اما موفق نشدم بعد خواستم از روش هااي وي اف  براي انتخاب جنسيت استفاده كنم كه پزشك زنان من بهم گفت كه اون روش ها شديدا عوارض داره و سرطان سينه ميده تا اينكه خواهرم دكتر طاهره مختاريان رو بهم معرفي كرد و نهايتا تونستم  به حنسيت دلخواهم برسم البته من بندر عباس بودم و شوهرم هم اصلا موافق نبود اما من تونستم از طريق تلگ رام باهاش ارتباط برقرار كنم و اصلا باورم نميشد كه بشه از راه دور اين همه راهنمايي بگيرم الان هم خدارو شكر ميكنم كه موفق شدم خدا اين راه رو جلوي پام گذاشت تا به آرزوي خودم برسم منم آدرس و تلفن دكتر مختاريان رو در اختيار شما قرار ميدم كه از خدا تشكر كرده باشم  

تهران سيد خندان ابتداي سهروردي شمالي خ قرقاول پلاك ٩ واحد4

تلفن ٨٨٧٤٦١٥٢-٠٢١

2738

متاسفانه دختر عموم بعد از اینکه سه بار پی جی دی کرد و ۶۰ ملیون خرج رو دستش موند هنوز پسر دار نشد وتازه متوجه شده که با این کار بمباران هورمونی شده و شدیدا احتمال سرطان در آینده براش وجود داره منم پسر میخوام اما اگه بی بجه هم بمونم PGD یا ای وی اف نمیکنم خدا به همه مادرانی که آگاهی ندارن کمک کنه