موضوع بحث

شورت آموزشی برای از پوشک گرفتن بچه ها

1395/10/05 14:43 24
موضوع بحث: شورت آموزشی برای از پوشک گرفتن بچه ها
دوستان عزیز می دونید از کجا می شه خرید. من از چند تا داروخانه پرسیدم نداشتن. راستی اگه برای بچه هاتون استفاده کردین می شه بگین راضی بودین یا نه؟ تو چه سنی براشون استفاده کردین؟
باید از مغازه ای فروش سیسمونی بخری..من هنوز استفاده نکردم
هیچ وقت نفهمیدم چه رازیست بین دل و دستم..از دستم رفت به هرچه دل بستم...!!!
منم نمیدونم چه جوریه؟ میخوام دخترم را یواش یواش بگیرم... الان 1 سال ونیمشه...نمیدونم زوده یا نه؟ صبح و عصر که از خواب پا میشه پوشکش را میگیره و میگه جیش....یعنی زودتر باید بریم دستشویی...خودش را نگه میدارع تا توی دستشویی برسه...به نظرتون الان میتونم شورت آموزشی بگیرم براش؟
میشه توضیح بدین کاربرد شورت اموزشی چیه؟؟؟
سلام ،منم 1ماه پیش 2تا خریدم وسعی داشتم با تموم شدن 2سال پسرم از پوشک بگیرمش اما همون روز اینقدر توش جیش کرد که همش ریخت بیرون ،فعلا طرحم مسکوت مونده تا آخر این هفته که می خوام دوباره اقدام کنم.اما فکر کنم ای شورتها فقط برای یه نم کوچولو نه ...........
مشکل من با دخترم همینه. یه کم تو شورتش جیش می کنه بعد می گه مامان جیش. در مورد شورتهای آموزشی منم فقط شنیدم. اما فکر کنم به درد کار من بخوره.
صدف جون. هر بچه ای تو یه سنی آمادگیشو پیدا می کنه. اما معمولا بیشتر مشکل مربوط به گفتن پی پی است. اگر فکر می کنی کوچولوت آمادگیشو داره کم کم شروع کن. اما اصلا بهش فشار نیار چون خیلی کوچولوهه هنوز. ببوسش.
سلام گلم من تازگی تو نی نی سالن رو بروی پارک ساعی دیدم داره
سلام. شورتهای آموزشی دو مدل هستند یک سری از آنها با پارچه درست شده و می توانید آنها را بشورید ولی نمیدونم چقدر قدرت جذب دارند. و توی فروشگاه آوای کودک بالاتر از پارک ساعی دیدم.
یک مدل دیگه هم داره که خیلی شبیه همین پوشکهای کامل که استفاده می کنیم هست فقط شکل شورت درست شده و باید مثل پوشک بعد از استفاده دور بریزی. من از فروشگاههای عمده فروشی لوازم بهداشتی در خیابان بنی هاشم دیدم. و قدرت جذبش هم مثل پوشک هست
میشه لطفاً توضیح بدید شورت آموزشی به چه دردی می خوره و واسه چه کاریه فرقش با پوشک چیه ؟
خواهش مامان آدرینا

شورتهای پوشکی همون easy up پمپرز که اصلاً به درد من نخورد چون کیان کاملاً بهش می گفت پوشک و نمی پوشید
شورتهای آموزشی که شکل شورتن رو هم می فهمید البته خیلی مقاومت نمی کرد اما شورت واقعی با شکل بن تن و آدم آهنی رو بیشتر دوست داشت خلاصه می فهمید فرق دارن
راستش به نظر من خیلی هم به درد نمی خورن البته قطعاً از نی نی تا نی نی فرق می کنه
شیوا جون
وقتی نینی رو از پوشک می خواهیم بگیریم دیگه پوشکش نمی کنیم و برا همینم گاهی پیش میاد جیشی بیاد یا نم زده بشه به لباسشون هم پس بده شورت آموزشی برا اینه که نی نی فکر کنه شورته و مدل شورت بپوشتش اما نم نده و ماها رو گرفتار نکنه البته به درد اینکه کاملاً توش جیش بشه نمی خوره ها در حد نم گرفتن چون معمولاً نی نی میگه جیش جیش همراهش داره میاد تا برسیم به دستشویی یه کمکی دم دست باشه
البته اگه بپوشه
خواهر م فقط شبا برای پسرش میپوشونه میگه از 10 شب تا صبح دوام میاره پسرش 11 ماهه است. راستش منم گرفتم برای پسرم ولی هنوز استفاده نکردم چون فکر کنم هنوز زوده پسرمو از پوشک بگیرم فکر کنم برای اموزش چیز بدی نباشه.
افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد
شورت آموزشی یه شورت حوله ایه که از بیرونش یه لایه نایلونی داره

برای اینکه بچه نم نزنه خیلی مفیده.البته اگر در ابتدای راه هستید بهتره که برای اینکه شورت پی پی ای نشه یه پوشک معمولی هم توش بذارین که مجبور به شستم پی پی ها نشوید

خوبیش اینه که دیگه لازم نیست برای بردن به دستشویی مدام پوشک کاملشو باز کنیدو اونو دور بیاندازید و در ضمن خود بچه هم میتونه اونو در بیاره و بره دستشویی!!
من از پاساژ چهلستون بهار خریدم دونه‌ای 7 تومن. اما خیلی به دردم نخورد. توی پای بچه خیلی عرق می‌کرد.
یه روش برای پوشک گیری استفاده کردم که توصیه می‌کنم بکار بگیرین خیلی مفید بود. رفتم یه عالمه اسباب بازی کوچولوی ارزون گرفتم و گذاشتم تو دستشویی. هیچی نگفتم تا خودش پرسید اینا چیه. گفتم اینا مال کوچولوهاییه که تو دستشویی جیش کنن. هر بار جیش کنن خودشون یکیش رو انتخاب می‌کنن. دیگه نمی‌دونین روزی n بار می‌رفت دستشویی و جیش می‌کرد از بس شوق جایزه گرفتن داشت دم به دقیقه خودش می‌رفت و اصلا هیچ جایی رو خیس نکرد.
www.ninipooshak.ir
شورت آموزشی مارک چیکو و .. موجود می باشد
09123271157
فروش پوشک بچه و پوشک بزرگسالان http://ninipooshak.ir
بنظر من وقتی موقعش بشه اصلا نیاز ی به شورت اموزشی واینجور چیزا نیست.
من از سیسمونی فروشیای جمهوری خریدم مارک ببتو ترک دونه ای هشت و نیم ولی اصلا خوب نیست اولا که سایزاشون خیلی بزرگ نیست و برای بچه ای که رونهای تپلی داره به درد نمیخوره بعد هم اینکه توی این گرما اصلا جالب نیست بچه دم میکنه حتی اگر جیش هم نکنه با عرق خیس میشه ضمنا وقتی هم که پی پی کنه باید با دست بشوری و اینکه کلی طول میکشه تا خشک بشه
به نظر منم تشویق بهترین روش هست و اینکه من خودم توی خونه باز میذارمش بیرون که میرم این شورتها رو میپوشونم که میخوام بجاش از این پوشک شورتیا بگیرم که اگر کثیف کرد بشه انداخت دور و اذیتش هم نکنه
ارسال پاسخ و نظر شما
پربازدیدترین موضوعات امروز