2737
2734
عنوان

فضله موش؟

32104 بازدید | 33 پست
واسه کارگرایه خونه پدرشوهرم ناهار درست کردم برنج رو که شستم توش یک چیزایه قهوه ای نرم بود اما گفتم شاید چیزی نباشه الان که برنج دم کشیده یکی پیدا کردم حالته قهوه ای و نرم داره همون فضله موشه اگه اون باشه باید چکار کنم این همه برنج الانم باید بدم ناهارو ببرن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بریز دور اگه مطمئنی فضله موشه ... نباید بخورن .. غذا از بیرون براشون بگیر
زشتی بندگانش را میداند ، اما می پوشاند ؛ آگاه است ، اما پنهان میکند ؛ نافرمانی میشود ، اما با بزرگواری می بخشد .
2731
والا من نمیدونم .... ندیدم .. ولی چیز دیگه ای نمیتونه باشه فکر کنم مارمولک هم همینجوری که میگی باشه ... ظرف برنجتون در دااااره یا برنجااا تو کیسه بیرونه ؟؟
!53v45 (رمز گاوصندوقمه) ادرس بدم ؟
2738
مامان کوچولو من تاپیک زدم که بهم بگمن مشخصاته فضله چطوریه اخه من نمیشناسم اما هیچ کس راهنمایی نکرد از مرجع تقلیدم پرسیدم گفت که شک داری اشکال نداره ممنونم ازتون
احتمالن همینطوریه که دیدی بعدم قدیمیا میگفتن برنجی اگه فضله موش داشت پاک کنید سه بار بشویید آب از روش رد بشه بعد غیر از شخصی که دیده بقیه میتونن بخورن ... اما یه چیز بگم ؟ واسه محل کار ما برنج برای حدود 6 ماه خریدن که پر از فضله موشه و میپزن میدن خورد ملت ! من نمیرم ناهارخوری :( همه هم دیگه میدونن اما بعضیا میخورن
من در آن شادمانی که از ازل برایم مقدر شده ,غرقه ام .خدایا شکر
2706