2410
2553
عنوان

بهترین باشگاه ورزشی که تا حالا رفتید

| مشاهده متن کامل بحث + 80203 بازدید | 80 پست
من از ابتدای ورزشم همیشه ورزشگاه حیدرنیا خیابان حافظ رفتم

والیبال رو اونجا کار کردم که مربیش هرسال عوض میشه البته، بعد هم اسکواش ..

مدتی هم هست که بخاطر اینکه مربی خودم از اون باشگاه رفته و مربیای موجود رو دوست نداشتم نرفتم.. اما از نظر ورزشی و قیمتی باشگاه خوبیه و یادمه که ایروبیک هم داشت.. یعنی خیلی از ورزشهارو داره و در کل یه جای سیستماتیکه برای کسانی که بهشون نزدیکه انتخاب خوبیه

الان هم مدتیه با اربیترک در خانه ورزش میکنم که بخاطر تنبلی اصلا جواب نمیگیرم و دوباره تصمیم گرفتم برم ورزش..

اما در محدوده فاطمی و امیرآباد مورد مناسبی نتونستم پیدا کنم :(
من همه جور باشگاه رفتم گرون و ارزون ولی مهم مربیه که اگر تو ایروبیک متخصص و وارد نباشه پدر مفاصلتون در میاد
فقط باشگاه الزهرا تو آبشناسان خانم اکرادی محشره من با اینکه مسیر خونمون تا اونجا فاصله داره ولی اونجا میرم و غیر از این مربی با هیچ مربی نتونستم کار کنم البته اگر دنبال ایروبیک پیشرفته هستین برین پیشش برای مبتدی شاید کمی حرکاتش خسته کننده و سنگین باشه و نفس کم بیارین ولی عالیه و محیط و سالن خوبی هم داره
برای دومین بار که مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی می بری💜 خدایا شکرت💜

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مامان سمی جون من هم چند وقتی تو محدوده فاطمی و بلوار کشاورز دنبال یه جای مناسبم برم ورزش کنم... اما هنوز هیچ‌جا رو نیافتم.. یه سری حجاب می‌رفتم بدمینتون اما از بس شلوغ بود دیگه نرفتم... حالا دوباره تصمیم داشتم همونو امتحان کنم که دیدم کلا سالن رو خراب کردن...
راستش من زیاد از اروبیک خوشم نمی‌آد اما اگه باشگاه خوب باشه می‌رم... چون بدنم شدید احتیاج به نرمش داره...
دوستان و مامان سمی عزیزم اگه این محدوده باشگاهی یافتین یا سراغ داشتین، بدن خموده و خشک من رو نجات دادین...
2456
مهرگان عزیزم .. جدید آدرس یک باشگاه در میدان گلها رو پیدا کردم، اسمش هست نگین گلها.. جنب تالار قصرگلها هست

حالا میخوام برم اونجا ببینم جای مناسبی هست یا نه، البته با این مشغله ی شغلی که دارم خداکنه وقت کنم/ اگر خوب بود میام به شما هم میگم، من خودمم ایروبیک رو چندان دوست نمیدارم چون ورزش حرفه ای میکردم، اما الان ناچارم.. :)

++ روژان عزیزم - بله شش به بعد هم دارند و هستند، اما باید بری یک سری هم ببینی اونجارو و هم در انتخاب مربی خیلی دقت کنی، توی اسکواش مربی یعنی همه چیز ..
درضمن اگر هزینه براتون مهمه حتما همه هزینه هارو هم از قبل بپرسید..

این هم شماره سالن اسکواش : 66708338
2714
روژان عزیزم، نه دیر نیست، اگر بخواهید حرفه ای ادامه بدید و ورزش همیشگیتون باشه، ظرف یکی دوسال به سطح آمادگی و ورزشی خوبی میرسید، یعنی دوسال تمرین بدون قطعی و وصلی و پشتکار

در مورد مربی من یکی دوتا مربی خوب میشناسم..

برای شروع به یادگیری خانم فتح اللهی رو توصیه میکنم، هم خودش دختر خوبیه و هم یک مربی دلسوز و عالیه
ایشون الان حیدرنیا نیستن، بولینگ عبدو فکر میکنم میرن و جاهای دیگه
اگر اطلاعات بیشتر خواستی ایمیل بزن تا جوابت رو بدم

خانم کرم پور هم هستن، ایشون تقریبا نفر اول اسکواش بانوان ایرانن.. اما خب بهتره به یه سطحی رسیده باشید و بعد با ایشون کار کنید :)

درحال حاضر نمیدونم کدوم مربی ها ورزشگاه حیدرنیا هستند اما میدونم این دونفر نیستند
اگر اسم بگی میتونم بیشتر کمک کنم که مربی خوبه یا نه

بازهم سوالی بود بپرسید
2706