2733
2734
عنوان

بهترین باشگاه ورزشی که تا حالا رفتید

| مشاهده متن کامل بحث + 80541 بازدید | 80 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان سمی جون اون باشگاه نگین گلها سر زدی؟؟
من آدرس یه باشگاه دیگه رو هم پیدا کردم، تو مجموعه استخر آریان؛ انتهای فاطمی (بزرگراه چمران)... چند بار زنگ زدم جواب ندادن؛ حالا اگه بشه یه سر می‌رم..

تبلیغ این نگین گلها رو توی این پیکهایی که تو خونه می‌اندازن، دیروز دیدم.. خوبیش اینه که روزهای زوج عصرها هم برای خانم‌ها هست..
مهرگان عزیزم واقعا فرصت نکردم

حتی آدرسش توی کیفمه، اما انقدر بخاطر آخر سال کارها شلوغ شده و مشغولم که نتونستم هنوز برم.. فعلا یک هفته است ورزش توی خونه رو شروع کردم
شبها با دستگاه ورزش میکنم، صبح ها هم همینطور.. دارم کم کم تایمشو میبرم بالا

اما یه باشگاه ورزشی حتما نیاز دارم

شما هم اگر رفتی به من خبر بده..
2731
2738

من یه جا میشناسم همه روزه از صبح تا 10 شب برای خانوماست قیمتشم خیلی خوبه همه رشته های بدنسازی و تیاریکسو فیتنسو و ....  داره من تیاریکسشو میرم خیلی خوب شده استایلم شمارش اینه 09190721017 

باشگاه بدنسازی در گیشا

باشگاه ولایت

تخفیف ویژه بانوان %5

ایروبیک :: چربی سوزی (بدنسازی) :: TRX  :: کیک بوکسینگ :: یوگا :: دفاع شخصی :: کاراته :: پارکور

بانوان :8تا 18    آقایان : 18 تا 24

آدرس :گیشا ،انتهای خیابان 32(شهید فامیل محمدی)

شماره تماس :02188254908

خانم ابراهیم زاده :09127137854

سلام به همه

باشگاه خوب رو اول از مدرک و طرز برخورد مربی و صاحب باشگاه باید فهمید و بعدشم نظر دوستانی که اونجا فعالن

مثلا من از باشگاه منظر تعریف شنیده بودم ولی وقتی رفتم اونجا چند تا نکته دیدم

اولا که اونجا محل تجارته نه سلامتی ورزشکارا

برخورد مدیر اونجا از بالا به پایینه و به محض اینکه بفهمن پولی از تو به جیب نمیزنن رفتارشون خیلی زیاد تغییر میکنه

نکته بعدی که از یکی از مربیا شنیدم اینکه دستگاه های بخش بانوانش ناقصه و در واقع پرت بخش اقایانه

خودمم دیدم که مربی خیلی دقت نمیکرد به اصول انجام تمرین توسط شاگردا

به نظرم حتما با دقت و نکته سنجی باشگاه انتخاب کنیم جون ممکنه یه باشگاه قبلا خوب بوده ولی دیگه مناسب نباشه 

سلام عزیزان

اگر واقعا براتون مهمه که رفتار پرسنل و مربی خوب و صبورانه باشه و از لحاظ علمی کادر تحصیل کرده داشته باشه جایی ک ورزش میکنید، من بهتون باشگاه زندگی برتر توی خیابون دولت رو پیشنهاد میدم. ما کلاسای اصلاحی وبدنسازیشو استفاده کردیم عالی بود

دقیقا کنار ارایشگاه مژگان دادفره

در منطقه گیشا تکنیک برتر و خانه ورزش بهترین مربی ها رو دارن ولی تکنیک برتر مجهزتره، افتضاح ترین باشگاه، باشگاه مدرن سر 17 امه، رفتار به شدت افتضاحه پرسنل، مربی های بدون تحصیلات که حتی آسیب رباط رو متوجه نمیشن ومیگن رگ به گ شده، مربی از روی یه نوشته کل کلاسو تمرین میده و حتی به خودشزحمت نمیده ببینه شاگرد حرکتو درست انجام میده یا نه پول بیمه میگیرن و بیمه رد نمیکن، امکانات هم ندارهو قیمتش هم اندازه باشگاههای خوبه و دریک کلام واقعا فاجعه منطقه گیشاست

2706