موضوع بحث

بهترین باشگاه ورزشی که تا حالا رفتید

| 1389/11/12 | 08:59 50 بازدید
تاپیک جالبیه بچه ها؛بیاین بگین؛ماشاژ و فیت نس کجاها خوبن؟من سمت شهرانم اما ولیعصر هم باشه میرم
1389/08/30
|
13:52
......
اینو قبلا نوشتم اینجا میذارم ،برای باشگاه تو شرق تهران:
اونایی که شرق یه باشگاه میخواستن...من میرم...مربیش مهربونو خوش اخلاقه برنامه ترکیبی هم میتونه بده...کلا محیطش خاله زنکی نیست...
مجموعه ورزشی ترخنده نارمک چهار راه تلفن خانه 46 متری شرقی خیابان فراهانی
تلفن 77924600-77923900-77923500
خانوما هر روز از صبح تا ساعت 7 هست
1389/10/27
|
01:21
سمت مرکز شهر(هفت تیر - میدون ولیعصرم ) بگین

من مشکلم تنهاییه ولی جاهایی مثل ورزشگاه شیرودی خیلی قیمتش مناسبه
1389/10/27
|
09:31
پیلاتس چی بید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
1389/10/27
|
09:33
من تنهایی حوصلم نمیگیره برم باشگاه
1389/10/27
|
09:34
من قبلا یک باشگاه بدنسازی تو کوچه لادن خ شیراز شمالی میرفتم خیلی خوب بود. هم مربیاش و هم دستگاهش. صاحب سالن هم یک خانم دکتر تربیت بدنی بود که ماهی یک بار همه چی رو در بدنت چک میکرد. الان نمیدونم چجوریه ولی اون موقع من خیلی راضی بودم.
1389/10/27
|
09:39
عسلی جان میشه آدرس دقیق با اسم باشگاه رو بدی؟ از شیخ بهایی هم راه داره؟ ممنون
1389/10/27
|
11:13
باشگاه ورزشی بیکی تو شهرک غرب بلوار دریا.خانم بیکی جزو 10 تا مربی برتره ایرانه.خودش از 12 سالگی تو ورزش حرفه ای بوده و تا الان که به قول خودش 60 سالشه داره ورزش می کنه.بدن ورزیده و حرکات ایروبیک عالی.من از ایروبیک خوشم نمی یومد راستش همیشه قاطی می کردم .خیلی اتفاقی این باشگاه رو که به محل کارم نزدیکه رو پیدا کردم که قیمتشم خیلی خوبه.بعد که خانم بیکی اومد تمرین بده اول تعجب کردم.یه خانمی که می گفت خودشم مربیه بهم گفت صبر کن ببین چطوری ورزش میده.خداییش خیلی خوبه و خیلی هم با انصافه. 12جلسه در یک ماه 22 هزار تومان.اگر بخواهید چرخشی باشید 25 هزار تومان.خوبیه اینجا اینه که از 7 صبح تا 8 شب برای خانوماست و اونایی که کارمند هستند مثل من هم می تونن از باشگاه استفاده کنن. و مهمتر اخلاق نیک خانم بیکی است که یک دنیا می ارزه.پیلاتس هم داره 88360201 شماره اونجاست.به نظرم اگر کسی می خواد واقعن ورزش و شروع کنه و کار کنه یه سر بیاد اینجا.نه وقتش نه پولش هدر می ره. این باشگاه دستگاه زیاد نداره و خانم بیکی عمدتن رو حرکت با وزنه،چوب کوتاه و بلند،استپ کار می کنه.ایشون مربی پیشرفته تو انگلیس و فرانسه هم بودن.و جالبه که مقید به نماز و حجاب هم هستن. براشون توی کار آهنگ خوب هم مهمه.
1389/10/27
|
11:16
و البته باشگاه خیلی شیک و با کلاس نیست.یه جای کاملن معمولیه.من 3 ماهه که دارم می رم.با وجود اینکه غذای بیشتری هم می خورم وزن هم کم کردم و هیکلم هم بهتر شده.البته من الان بیشتر به فکر سلامتی هستم به خصوص اینکه 2 سالی هست که خیلی تحت فشار و استرس زندگیم.حداقل یک ساعت آروممم و ورزش می کنم.همسر خانم بیکی هم جزو ورزشکارای با سابقه و حرفه ای هستن و جزو هیات مدیره محک.آدمای با خدا و سالمی هستن و ورزشکار واقعی.سرعت خانم بیکی که می گه 60 سالشه از همه بیشتره و تازه می گن که سرعتم کم شده.ایشون تحصیلکرده و فوق لیسانس مامایی از دانشگاه تهران دارن.
1389/10/27
|
11:23
من از ابتدای ورزشم همیشه ورزشگاه حیدرنیا خیابان حافظ رفتم

والیبال رو اونجا کار کردم که مربیش هرسال عوض میشه البته، بعد هم اسکواش ..

مدتی هم هست که بخاطر اینکه مربی خودم از اون باشگاه رفته و مربیای موجود رو دوست نداشتم نرفتم.. اما از نظر ورزشی و قیمتی باشگاه خوبیه و یادمه که ایروبیک هم داشت.. یعنی خیلی از ورزشهارو داره و در کل یه جای سیستماتیکه برای کسانی که بهشون نزدیکه انتخاب خوبیه

الان هم مدتیه با اربیترک در خانه ورزش میکنم که بخاطر تنبلی اصلا جواب نمیگیرم و دوباره تصمیم گرفتم برم ورزش..

اما در محدوده فاطمی و امیرآباد مورد مناسبی نتونستم پیدا کنم :(
1389/10/27
|
12:08
من همه جور باشگاه رفتم گرون و ارزون ولی مهم مربیه که اگر تو ایروبیک متخصص و وارد نباشه پدر مفاصلتون در میاد
فقط باشگاه الزهرا تو آبشناسان خانم اکرادی محشره من با اینکه مسیر خونمون تا اونجا فاصله داره ولی اونجا میرم و غیر از این مربی با هیچ مربی نتونستم کار کنم البته اگر دنبال ایروبیک پیشرفته هستین برین پیشش برای مبتدی شاید کمی حرکاتش خسته کننده و سنگین باشه و نفس کم بیارین ولی عالیه و محیط و سالن خوبی هم داره
1389/10/27
|
12:23
1
5
10
15
20
25
30
35
40

فقط 7 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

مامان سمی جون من هم چند وقتی تو محدوده فاطمی و بلوار کشاورز دنبال یه جای مناسبم برم ورزش کنم... اما هنوز هیچ‌جا رو نیافتم.. یه سری حجاب می‌رفتم بدمینتون اما از بس شلوغ بود دیگه نرفتم... حالا دوباره تصمیم داشتم همونو امتحان کنم که دیدم کلا سالن رو خراب کردن...
راستش من زیاد از اروبیک خوشم نمی‌آد اما اگه باشگاه خوب باشه می‌رم... چون بدنم شدید احتیاج به نرمش داره...
دوستان و مامان سمی عزیزم اگه این محدوده باشگاهی یافتین یا سراغ داشتین، بدن خموده و خشک من رو نجات دادین...
1389/10/27
|
12:41
مامان سمی جونم میشه در مورد کلاس اسکواش باشگاه حیدر نیا بیشتر توضیح بدی کلاس 6به بعد هم داره؟؟
1389/10/27
|
12:42
سلام مهرگان جونم من به درد تو دچارم عزیزم
1389/10/27
|
12:43
نیاز جان اسمش نمیدونم چرا یادم نمیاد. ولی خ لادن خیابونی هست که شیخ بهایی و شیراز رو بهم وصل میکنه و به هر دو راه داره. ولی باشگاهه بیشتر نزدیک به شیراز هست.
1389/10/28
|
09:25
مهرگان عزیزم .. جدید آدرس یک باشگاه در میدان گلها رو پیدا کردم، اسمش هست نگین گلها.. جنب تالار قصرگلها هست

حالا میخوام برم اونجا ببینم جای مناسبی هست یا نه، البته با این مشغله ی شغلی که دارم خداکنه وقت کنم/ اگر خوب بود میام به شما هم میگم، من خودمم ایروبیک رو چندان دوست نمیدارم چون ورزش حرفه ای میکردم، اما الان ناچارم.. :)

++ روژان عزیزم - بله شش به بعد هم دارند و هستند، اما باید بری یک سری هم ببینی اونجارو و هم در انتخاب مربی خیلی دقت کنی، توی اسکواش مربی یعنی همه چیز ..
درضمن اگر هزینه براتون مهمه حتما همه هزینه هارو هم از قبل بپرسید..

این هم شماره سالن اسکواش : 66708338
1389/10/28
|
09:39
مامان سمی عزیز مرسی از پاسختون
من 26 سالمه تازه میخوام این ورزشو شروع کنم به نظرتون دیر نیست ؟؟
ضمنا شما مربی خوبی سراغ دارید ؟؟؟
1389/10/28
|
10:53
http://www.pilates.ir/

اطلاعات کامل در مورد پیلاتس
1389/10/28
|
11:37
ملتی که کتاب نمیخواند.....
باید تمام تاریخ را تجربه کند ...
خانوما یه باشگاه ورزشی خوب که عصرها برای خانوما کلاس داشته باشه هم معرفی کنین اگه میدونین لطفا. سمت شهران یا دهکده المپیک یا جنت آباد جنوبی.
1389/10/28
|
11:42
ارسال پاسخ و نظر شما