2752
2734
عنوان

تشریفات عروسی در شیراز

498 بازدید | 9 پست

سلام به 

همگی من اسفند عروسیم هس و میخام عروسیمو تشریفاتی ازدواج آسان بگیرم میشه خواهش کنم ی تشریفات ازدواج آسان خوب داخل شیراز معرفی کنید

تعداد رای : 6
نظرسنجی
3
2
33%
3
4
66%

تالار اریانا "طیون"

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا همه دومی رو انتخاب کردیم؟؟😂😂😂😂😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 مدیونی اگه امضامو بخونی و هر جا که هستی قِر ندی😁😁😁😁 رقص گردن هم قبوووله😂😂😂                                                                      
2731
تشریفات کامل ازدواج هس یا فقط تالار.. شما دیدین عروسی هاشو خوب بوده 

تشریفات کامل عزیزم همه چی با خودشون

عروسی خواهرم اونجا بود دوسال پیش همش شد۱۴ میلیون

" مثلا با ذوق براش حرف بزنی و هی حرف بزنی و اوج بگیری بد ببینی چشایع نازش خمارع و پلک نمیزنه ! هی دستاتو تکون بدی و یهو دستاتو بگیره و بکشونتت تو بغلش و موهاتو بزنه کنارتو آروم تو گوشت زمزمه کنه : آخه تو چقد قشنگی دلبر همونجا همون لحظه باید براش مرد🙈♥️💍من بهتون میگم تعداد مژه‌های پایین سمت چپش ۵۸ تاست، بعد شما میپرسی عاشقشی؟؟
واسه چن نفر مهمون شد 14 ملیون؟؟؟ بعد طیون ک گفتین اسم چی هس

۲۰۰نفر ازدواج اسان همون همین تعداده بیشتر از این قبول نمیکنن

هزینه های عروسی خیلی بالا رفته.  ولی خدایی من خیلی گشتم تا بتونم هزینه ها رو یکم کم کنم البته بگم کیفیتشون خوب بود. مثلا من برای یه سری کارای تشریفاتی و تزييناتی باغم ریماه رو انتخاب کردم. مغازش توی انوری هست. چنتا خانم هنرمند هستن کارشون خیلی خوبه. مثلا سفره آرایی و نمیدونم گل آراییی، دسته گل و ماشین عروس و اینا عالی انجام داد. لینکش براتون میذارم

تشریفات عروسی شیراز ریماه