2733
2739
عنوان

میخوام‌برم آزمایش خون!!!

311 بازدید | 20 پست

واسه چکاپ و ... 

و به دکترم گفتم‌آزمایش تیروئیدم بنویسه

اینکه دیشب اصلا نخوابیدم‌تاثیری توی جواب میذاره یا نه؟

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ممنونم خودم که سرگیجه دارم😅 باید ناشتا باشم؟

اون طبیعیه 😂 برو ازمایش بده انشاالله همه چیزت نرمال باشه

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
اون طبیعیه 😂 برو ازمایش بده انشاالله همه چیزت نرمال باشه

ممنونم ان شاالله 

میدونم‌نرمال هستما شاید کمی‌کمبود ویتامین داشته باشم

اما گفتم یه چکاپ بدم😂😂

💙Gods decide is out of our hindsight power but it💙💙💙 is always beneficial for us💙
ممنونم ان شاالله  میدونم‌نرمال هستما شاید کمی‌کمبود ویتامین داشته باشم اما گفتم یه چکاپ ...

در کل چکاپ خوبه ادم خیالش راحت میشه کمبود ویتامینم نداری شاید کلسیم بخاطر نخوابیدن داشته باشی😁

زمانی حرف بزن که ارزش حرفت بیشتر از سکوتت باشد، و زمانی دوست انتخاب کن که ارزش دوستت بیش از تنهاییت باشد. #فرانسیسکو_کولوآنه
2740
در کل چکاپ خوبه ادم خیالش راحت میشه کمبود ویتامینم نداری شاید کلسیم بخاطر نخوابیدن داشته باشی😁

خخخخخ نه آخه رژیم میگیرم نمیام‌پایین میخوام ببینم چه مرگمه😂😂😂

امشبم بعد مدتهااااا نخوابیدم‌وگرنه هر شب میخوابم 

خخخخخ نه آخه رژیم میگیرم نمیام‌پایین میخوام ببینم چه مرگمه😂😂😂 امشبم بعد مدتهااااا نخوابیدم‌وگ ...

ممکنه تیرویید باشه اما در کل نگران نباش

نه تیروئیدم ندارم سال ۹۵ که چکاپ دادم نداشتم حالا الانو نمیدونم توکل به خدا😊

عاطفه بگیر بخواب 

من هرچی میگم میگی ندارم😂😂😂😂😂

ول کن ازمایشو بگیر بخواب

عاطفه بگیر بخواب  من هرچی میگم میگی ندارم😂😂😂😂😂 ول کن ازمایشو بگیر بخواب

😂😂😂😂نه دیگه رفتم پول ویزیت دادم دکتر برام آزمایش بنویسه باید برم😂😂😂

تازه دوستمم پرستاره قبل رفتن به دکترم جوابو برا اون‌میفرستم دیدم خبری نیست و همه چی خوبه دیگه پیش دکترم نمیرم😂😂😂

😂😂😂😂نه دیگه رفتم پول ویزیت دادم دکتر برام آزمایش بنویسه باید برم😂😂😂 تازه دوستمم پرستاره قبل ...

😂😂😂😂😂 یعنی نمیدونم چی بگم😂😂😂😂😂

😂😂😂😂😂 یعنی نمیدونم چی بگم😂😂😂😂😂

دعای خیر کن خواهر 😂😂با این سرگیجه سالم برسم خخخ

تازه بیام ۳ ساعت بخوابم بعدش یه روز پرکاااار داریم میخوام واسه یلدایی جاریم سورپرایز درست کنم براش😂😂

یه چندتا هنرنمایی😂

2706