2752
2734

من ۴ماه تموم شقاق داشتم درحدی ک خون و چرک میزد تاپیکامم هست اخر ی درمانی پیدا کردم میگم ولی نتیجه گرفتین منو تو دعا هاتون فراموش نکنین

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
بگو سریع  خدا خیرت بده

عزیزم برو داروخونه ب دکتر داروساز بگو لانونین میخوای بهت میده بزن تموم خوب خوب میشی من ۴ماه فقط جیغ زدممم هرکرمیم بگی زدم دریغ از درمان خدا خیرش بده دکتر داروسازی ک بهم لانونین داد

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
شقاق سینه چی هست وبراچی بوجود میاد ؟

زخم نوک سینه برای شیردهی

خانما یه آشنا داشتیم شنیدم زگیل تناسلیشو با انجیر نارس که یه شیره سفید میده درمان کرده.نمیدونم چطور.نمیدونم خودشو کوبیده یا همین شیره رو مالیده.گفتم شاید بدردخورد

دردم از یار است و درمان نیز هم
بعد زایمان موقع شیردهی یعنی یکی از وحشتناگترین دردهای عمرم بود

خیلیی من فقط جیغ و گریهههه اخه نوک سینه من دهن باز کرده بود گوشتش بیرون بود

واا مگه میشه 

ببین باور کن .

یعنی معجزه کرد من بهترین کرمها رو زدم هیچی به هیچی تا به دوستم گفتم گفت برو پیدا کن روغن حیوان بزن . همسرمو فرستادم پیدا کرد و خرید قشنگ شب زدم صبح بلند شدم بهتر بود ظهر خوبه خوببب شد

2706